Dovolte, abychom se představili. Jsme třída druháčků ze Základní školy Kosmonautů, Děčín Březiny.Chodíme do školy teprve druhý rok, ale už jsme se zde zabydleli. Můžeme o sobě říct, že jsme malí, ale šikovní. Je nás 18 dětí, převážně jsme holčičky. Nejsme žádné princezny,ale pořádné dračice.Jsme velmi soutěživé i když někdy nevyhrajeme. Ale to nám nevadí! Ale i kluci se zúčastňují všech aktivit(téměř) . Běhají a skákají v tělocvičně potají.

Jsme sportovně nadaní, jak holky tak i kluci myslíme na sport ve dne i noci. A co nám jde opravdu nejlíp. Je to zpěv a taneční vystoupení. Tanec krok a step, motáme se tam a zpět. Silná většina naší třídy navštěvuje pěvecký soubor, který není jen strach a mnoho bídy. Je to samozřejmě legrace, ale je to i mnoho a mnoho dřiny. Vy

co si tento text čtete,tak vás všechny zveme na Vánoční koncert,který se koná 25. 12. 2008 ve 14.30. hod. v kostele sv. Františka na Husově náměstí.
Nejsme jen takový šikovní muzikanti, tanečníci a sportovci,ale jsme i dost dobří a dost nadaní ve výtvarném umění.

Jsme i vítězové výtvarné a velmi umělecké soutěže v Městské knihovně Děčín na téma ilustrace libovolné knihy. Naše dílo byl slavný a šikovný Ferda Mravenec.
Krom učení, které mimochodem není mučení, se soustředíme na jiné akce, např. bruslení a dovádění na ledě, školní besídky a jarmarky.

A teď jdeme zase pracovat,
malovat výkresy a tancovat .
A tímto se loučíme s vámi,
milí pánové a dámy.