Dobré podmínky přetrvávají v Telnici. Do neděle tam budou v provozu všechny vleky, příští týden se bude ještě lyžovat od čtvrtka až do velikonočního pondělí, kdy skončí provoz definitivně.

Ve všedních dnech už je zájem lyžařů malý, a tak vleky na Telnici od pondělí do středy nepojedou. Kvůli malému zájmu ve středisku ukončili večerní lyžování. Nedají se také už upravovat běžecké tratě, protože na pláních se objevila místa bez sněhu.

V provozu jsou stále každý den sjezdovky Hrobská a Slalomák ve Sport Centru Bouřňák na Teplicku. „Chceme jezdit ještě do této neděle,“ řekl ředitel centra Jiří Zmítko. Večerní lyžování už také ukončili. Běžecké tratě v okolí Bouřňáku jsou neupravené.

Stále se lyžuje na jedné sjezdovce ve Sportareálu Klíny na Mostecku. Na sjezdovkách zůstává kolem 30 až 40 centimetrů sněhu. Ještě v úterý pracovníci areálu upravili zhruba deset kilometrů běžeckých okruhů na Mračném vrchu. Poslední lyžování a rozloučení se sezonou bude o tomto víkendu také ve Ski areálu Český Jiřetín na Mostecku.