Návštěvníky přilákala vánoční atmosféra a zpěvákův charismatický hlas, neodradilo je ani nevlídné počasí. K dispozici byly také stánky s občerstvením, které lidé mohou navštívit v Křížové ulici a na Husově náměstí v období adventu denně. Nabízejí například svařené víno, grog, horkou čokoládu, klobásky nebo vánoční dekoraci.

Justin Lavash zazpíval odpoledne v rámci Vánočního zpívání se svařákem také právě na Husově náměstí v Podmoklech, kde kromě něj vystoupily děti ze ZUŠ Děčín a Nepitch band. Akce se koná každou středu od 14 do 17 hodin na Husově náměstí a od 18 do 20 hodin v Křížové ulici.

Koledy si s Deníkem zazpívali také v DDM v Rumburku.
FOTO: Děčínskem se nesly koledy, s Deníkem si je zazpívaly stovky lidí

Ve středu 14. prosince se na Husově náměstí předvedou Marek Lepší, frontman kapely Blue rocket, a klavírista Gejza Sendrei, poslechnout si bude možné také pop-folkové pěvecké duo Pavla a Káču – to pak pobaví i v “Křížovce”. Ve středu 21. prosince pak na Husově náměstí vystoupí studenti oddělení popového zpěvu z teplické konzervatoře, frontman rockové skupiny Natural Petr Kadlček a klavírista Jiří Knotte. V Křížové ulici tento den zahrají Kročipišť, členové významných big bandů a orchestrů, známé covery.