Poslali jste nám snímky z různých částí Ústeckého kraje a do krajského finále prošel z každého okresu vánoční strom s největším počtem hlasů.

V okrese Ústí nad Labem zvítězil vánoční strom v Zubrnicích (257 hlasů), na Děčínsku kraloval stromek z Velkého Šenova (1074 hlasů), na Litoměřicku vyhrál strom z Roudnice nad Labem (708 hlasů), Teplicko opanoval stromek z Bíliny (276 hlasů), na Žatecku a Lounsku slavil Lipenec (534 hlasů) a na Mostecku se nejvíce líbil stromek z Hory Svaté Kateřiny (596 hlasů). Absolutního rekordmana v počtu hlasů pak mělo Chomutovsko, kde s 1739 hlasy ovládly anketu Petlery.  

close Vánoční strom Deníku info Zdroj: Redakce zoom_in Nyní tak můžete vybírat ten podle vás nejhezčí a nejzajímavější vánoční strom z Ústeckého kraje a posunout ho tak svými hlasy do celostátního finále. Hlasovat můžete do soboty 16. prosince do 20.00.

Nejkrásnější strom Česka získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince 
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince

Start i konec kola je vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu.

Výsledky ankety Strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.

V loňském roce jste do redakcí Deníku po celé České republice poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné.