Investorem se stala děčínská firma ARMEX GLOBAL a.s., která na výstavbu výjimečného objektu o ploše 5 tisíc metrů čtverečních vynaložila v kontextu regionu mimořádně vysokou částku 250 milionů korun. V otevřeném prostoru přízemí je hostům k dispozici restaurace, kavárna, pekárna i obchůdek s bistrem. „Sázíme na tradiční pokrmy v moderním pojetí, připravené z kvalitních domácích a regionálních farmářských surovin, od dodavatelů s odpovědným přístupem k hospodaření,“ zdůrazňuje Hynek Sagan, majitel společnosti ARMEX GLOBAL a.s.

Ke spolupráci získal vyhlášené kuchaře jako je Chef Ambasador Miroslav Kalina, známý jako porotce ze soutěže MasterChef Česko. O kvalitu připravovaných pokrmů se postará také špičkové vybavení, například revoluční Josper grill, který kombinuje tradiční gril na dřevěné uhlí a troubu, nebo GX8 Frigomat pro výrobu domácí zmrzliny.

V restauraci ARRIGŌ si na své přijdou milovníci všech druhů kuchyní, stejně jako vegani nebo lidé s různými dietními omezeními. Připraven je také široký výběr toho nejlepšího z vinařských oblastí z celého světa. V nabídce Opravdové kavárny kromě různých druhů tohoto nápoje nebudou chybět ani domácí italské, francouzské i české dezerty. Řemeslná pekárna se každý den postará o čerstvě upečený chléb, sladké i slané pečivo. Pochoutky z vlastních gastroprovozů společně s farmářskými produkty budou k dostání v Našem obchůdku, který zároveň funguje jako bistro, otevřené od brzkého rána.

Součástí objektu je sportovní areál, s plochou tisíc metrů čtverečních největší a zároveň nejmodernější v celém regionu. Fight aréna je vybavena pro tréninky bojových sportů jako MMA, kickbox nebo tradiční box. Pro skupinová cvičení jako je Bodyforming, Bosu, TRX či Pole Dance, je určeno SportStudio. Vylepšit fyzičku je možné také ve Fitness centru s pomocí posilovacích strojů GYM80 za asistence zkušených trenérů.

Nechybí ani relaxační zóna, kde jsou špičková solária megaSun, spolu s osvěžením a výživovými doplňky ve Sportbaru. Zatímco do veřejně přístupného přízemí jsou umístěny gastronomické provozy a sportovní zóna, v prvním patře jsou apartmány pro krátkodobé ubytování a zcela privátní třetí patro patří komfortním nájemním bytům s dispozicí 2+kk a 3+kk. Všechny byty jsou nadstandardně vybavené a téměř kompletně zařízené. K dispozici jsou také společné „zelené terasy“, parkování s krytým i venkovním stáním a sklepní kóje.