Litr nafty stojí v regionu v průměru 27,31 koruny. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny dlouhodobě sleduje.

Ceny pohonných hmot v Česku klesají přes měsíc. Na severu Čech jsou dlouhodobě pod republikovým průměrem. Ten je nyní 28,98 koruny za litr benzinu a 27,46 koruny za litr nafty.

Nafta je aktuálně nejdražší v Praze, v průměru je litr za 28,42 koruny, v Královéhradeckém kraji, kde je nejlevnější, stojí litr Dieselu už méně než 27 korun. Za benzin platí motoristé nejvíc také v hlavním městě, nejméně si za něj čerpací stanice účtují v Moravskoslezském kraji.

V rámci Ústeckého kraje je už pouze na Chomutovsku cena Naturalu 95 nad hranicí 29 korun za litr. Nejméně za něj zaplatí řidiči na Teplicku, a to 28,29 korun za litr. V lázeňském okrese je také nejlevnější nafta, litr se prodává v průměru za 26,75 koruny. V dalších okresech je cena zatím nad 27 korunami za litr. Nejdražší je Diesel také na Chomutovsku, tamní čerpací stanice nabízejí litr v průměru za 27,76 koruny.

Do Německa, kam míří za výprodeji řada Severočechů, se vyplatí jezdit s plnou nádrží. Cena benzinu sice i za hranicemi klesla, přesto zůstává výrazně dražší než v Česku, litr stojí v přepočtu 34,56 koruny.

Za naftu řidiči za hranicemi zaplatí v přepočtu 28,89 korun za litr.