Tento úsek, původně značený modře, je nově proznačen zelenou barvou. Důvodem změny značení je eliminace křížení turistických tras stejné barvy. Změnu značení provedl Klub českých turistů.

Z Jetřichovic do Srbské Kamenice je naopak nově vyznačena modrá turistická značka směr přes Folga – jedná se o krásnou cestu s výhledy na Růžovský vrch – ideální tip na podzimní výlet

Doporučujeme tento okruh:
Díky výše popsaným změnám v turistickém značení nyní mohou turisté vyrazit na překrásný půldenní výlet – značený okruh mezi obcemi : Jetřichovice – Dolský mlýn – Srbská Kamenice – Všemily – Jetřichovice . Na trase je řada zajímavostí – Dolský mlýn, malovaná naučná stezka obcí Srbská Kamenice, podstávkové domy a v neposlední řadě i skalní kaple ve Všemilech.

Do Jetřichovic se můžete dostat pohodlně turistickou linkou z Děčína ( číslo linky 434), pozor jezdí již jen o víkendech a svátcích.

Upozornění: Z důvodu likvidace lesního požáru je pro návštěvníky do odvolání uzavřena žlutě značená turistická cesta od rozcestí „Královský smrk" u Dolského můstku k lávce u Dolského mlýna. Jako náhradní variantu lze k výletu 
k Dolskému mlýnu směrem od Jetřichovic využít cestu kolem tzv. Okrouhlíku.