Do Děčína na pódium kina Sněžník dorazí se svým hostem Josefem Aloisem Náhlovským dne 13. května od 19.00. Ve volném dialogu proberou umělecké začátky této ikony českého humoru, jeho zážitky ze studentských let a spoustu dalšího.

Moderátor slibuje, že rozhodně nebudou chybět otázky na témata vskutku specifická, co se nejen osoby Aloise Náhlovského týče.

Těmi jsou sportovní aktivity i cesty do zahraničí, opředené veselými historkami. Improvizovaná show volně navazuje na styl televizního pořadu Všechnopárty.

Kdo tento pořad zná, ví, že hostů bývá více. Minipárty využívá možnosti moderátora a jeho hosta být svým divákům na dosah mimo televizní kamery.

V rámci pořadu dostanou prostor dotazy diváků. Více už v rozhovoru s Karlem Šípem.

Se svým novým pořadem Minipárty zavítáte 13. května do Kina Sněžník. Hostem vaší talk show bude komik Pepa Náhlovský. Na co se mohou diváci těšit?
Každopádně se mohou těšit na veselé vyprávění nejrůznějších zážitků ze života nás obou. Navíc se do pořadu budou moci také zapojit.

Jaký formát pořadu je Minipárty? Každý si vybaví vaši úspěšnou a divácky oblíbenou televizní show Všechnopárty.
Televizní pořad se jmenuje Všechnopárty a tohle je takové jeho „mini vydání". Proto Minipárty. Místo tří hostů budu zpovídat jen jednoho – a to Josefa Náhlovského. Jedná se o volné pokračování pořadu Všechnopartička. Navíc se u vás v Děčíně bude jednat o premiéru.

Už nějakou dobu vaši příznivci vnímají profesionální souznění takových stálic české zábavní scény jako je Šíp – Náhlovský. Kdy k tomuto výjimečnému spojení došlo?
Já jsem byl dlouho zvyklý působit na jevišti vždy v nějaké dvojici a s Pepou si v tomto směru rozumíme. Jsme naladěni na stejnou vlnu humoru. Naše spolupráce proto trvá zhruba už sedm nebo osm let.

Televizní pořad Všechnopárty je už léta na vrcholu diváckého zájmu pro svůj vtip, náboj a samozřejmě zajímavé hosty, což potvrzuje i divácká anketa TýTý. Máte představu, kolik hostů jste už k sobě do pořadu pozval?
Nevím, hosty spočítané nemám, žádné statistiky si nevedu. Pořad trvá skoro osm let. Myslím, že se blížíme k třístému vydání, ale ani to nevím přesně.

Vizitka: Karel Šíp

Moderátor, bavič, ale i scénárista, zanícený fanoušek fotbalu, příležitostný herec a baskytarista. Své zkušenosti dnes jeden z nejoblíbenějších moderátorů sbíral už od dětství, kdy příležitostně hostoval v Československé televizi. Tam také začal po studiu pracovat jako produkční.

V té době, jakožto ambiciózní baskytarista, založil kapelu Faraon s Jiřím Schelingerem, později hrál s Františkem Ringo Čechem.

Před hudební kariérou dal přednost působení na obrazovce, i když jako autor je podepsán pod více než dvěma sty texty písní.

Proslavil se jako moderátor pořadu Hitšaráda, posléze show Galasuperšou, Klip klap, Horoskopičiny, Rozjezdy pro hvězdy, Všechnopárty.

Úspěšná byla jeho spolupráce s herečkou Jiřinou Bohdalovou. V současnosti spolupracuje s komikem 
a bavičem Josefem Aloisem Náhlovským.

Vizitka: Josef 
Alois Náhlovský

Je nezapomenutelný bavič, herec, komik. Byť původně vystudoval pedagogiku čeština – dějepis, uchvátila ho zábavní scéna. Začínal společně s Petrem Novotným jako speaker skupiny Fešáci.

Z jeho projektů vyčnívá spolupráce s hereckým kolegou Josefem Mladým a také moderátorem Karlem Šípem. Je autorem humoristické teorie o fiktivním národu starých Krušnohorců, která je rozepsána v jeho knize Krušnohorská kronika.

Soutěž 
o vstupenky 
na Minipárty Děčínský deník pro vás ve spolupráci s Kinem Sněžník připravil soutěž o vstupenky na Minipárty s Karlem Šípem a Josefem Aloisem Náhlovským. Stačí správně odpovědět na otázku a mít štěstí při losování.
Otázka: S kým Karel Šíp moderoval v televizi legendární Hitšarádu?
Odpovědi posílejte do pondělí 
11. 5. 2015 na e-mail decinsky@denik.cz. Nezapomeňte uvést své jméno, adresu
 a telefonický kontakt.