Ve všední dny se bude hrát vždy v 17 hodin, v sobotu a v neděli začínají představení ve 14 hodin.

Program, který cirkus 
v Děčíně předvede, je pestrý. Chybět nebudou šelmy; lidé se mohou těšit na lvice,
k vidění bude i drezůra indických opic a dorazí i tradiční klaun. Právě zvířata jsou hlavním lákadlem do cirkusu, který se do Děčína vrací po pěti letech.

Návštěvníci se nemusí bát, že jim bude v cirkusu zima, stan pro osm set lidí je totiž vyhřívaný.

Na vstupném zaplatí dítě 220 korun, dospělý 240 korun. Do lóže je vstupné pro všechny o čtyřicet korun dražší. Výjimkou je premiéra – tento čtvrtek vyjde vstupné jednoho člověka na 80 korun. Jde o speciální akci.

Cirkus CARINI založili 
v roce 2001 nositelé slavných cirkusových jmen pánové Arnošt Aleš a František Navrátil. Rodinné kořeny majitele cirkusu Arnošta Aleše sahají hluboko do českých dějin. První oficiální záznamy o cirkuse, jenž vlastnili předkové A.Aleše jsou z roku 1880, kdy malé varieté tohoto jména putovalo českými zeměmi a Bavorskem.

Během let se rodinný podnik rozrůstal a vzkvétal, ve své době patřil k nejlepším a nejúspěšnějším cirkusům v české zemi i díky bohatému zvěřinci, který čítal na 70 kusů exotických zvířat.

SOUTĚŽChcete jít do Cirkusu Carini v Děčíně zdarma? Máme pro vás vstupenky! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, a poté mít štěstí při losování.
Soutěžní otázka zní:
Jak se jmenuje mládě indické opice, kterou 
v cirkuse uvidíte?a,Pepina
b,Karkulka
c,Carina
Odpovědi posílejte na email decinsky@denik.cz nejpozději do čtvrtka 28. dubna 2016 do 14 hodin. Připojte své jméno a telefonní číslo, výherce budeme telefonicky kontaktovat.