Koncert bude součástí pořadu Snídaně s Novou, který se bude z Děčína vysílat živě. Začíná se již pět minut před šestou hodinou, pro ty, kdo přijedou autem, bude zajištěné parkování.

„Kromě úspěšné mladé zpěvačky diváci na místě uvidí moderátory Snídaně s Novou Petra Říbala, který moderuje také v rádiu Evropa 2, Aleše Lehkého, jenž se proslavil působením v popové skupině Lunetic, Emu Klementovou, průvodkyni magazínu Koření, a Lukáše Mauleho, mimo jiné výborného karatistu," lákají organizátoři.

Během koncertu bude probíhat soutěž o zájezd pro dvě osoby na Kanárské ostrovy v hodnotě 40 tisíc korun. Soutěže se zúčastní všichni, kteří na místo dorazí do půl sedmé. Výherce získá poukaz na letecký zájezd pro dvě osoby do tříhvězdičkového hotelu Costa Caleta na ostrově Fuerteventura. Kdo ale o účast v soutěži nemá zájem, může přijít kdykoliv.

Fanoušci, včetně školních kolektivů, ale i jednotlivců, mohou během ranního vysílání také soutěžit o exkurzi do televize Nova. Stačí vyrobit transparent, kterým přijdou podpořit Ewu Farnou během koncertu. Následně bude vybrán ten nejlepší a jeho tvůrci se mohou těšit na výlet do barrandovských prostorů televize, odkud si odvezou i dárek.

„Už se těším, kvůli ní budu klidně vstávat brzy. Takový koncert tady ještě nebyl," říká Lenka z Děčína.

Na speciální vysílání Snídaně s Novou, které se v Děčíně uskuteční vůbec poprvé, diváci nebudou platit vstupné. Celá akce končí okolo půl deváté.

Ewa Farna je Česko-polská talentovaná zpěvačka, která pochází z Těšínska. V roce 2006 se stala objevem roku, když ve svých třinácti letech nahrála svůj debutní singl Měls mě vůbec rád. Od té doby její kariéra stoupala vzhůru. Ewu objevil producent Lešek Wronka, který ji dostal mezi celebrity. Má za sebou turné s Lucií Bílou a vystoupila jako předskokanka skupiny No Name. Vyhrála i ocenění Nejlepší album v Polsku. Na svém kontě má více než 100 televizních vystoupení, odehrála přes 500 koncertů a absolvovala čtyři samostatná turné.