Otázka: Chtěla bych poradit s jídelníčkem, protože už delší dobu mám problémy se zažíváním. A to i přesto, že se snažím jíst zdravě, nakupuji i bio potraviny nebo na farmářských trzích.

Mám ráda přírodní produkty, odmítám chemii. O NATURHOUSE už jsem slyšela, ale zajímalo by mě, na jaké bázi jsou vámi nabízené produkty? Naděžda B., 37 let

Odpověď: NATURHOUSE nabízí svým klientům certifikované a osvědčené produkty, které byly vyvinuty v našich laboratořích Housediet a Kiluva. Jejich hlavními ingrediencemi jsou výtažky z rostlin.
Obecně můžeme říci, že v našem sortimentu najdete 4 druhy přípravků: potraviny určené pro zvláštní výživu, potraviny s nízkokalorickou hodnotou a potravinové doplňky, které jsou doplňkem standardních diet.
Zmiňujete problémy se zažíváním. Jedním z přípravků z naší nabídky, vhodným pro jeho úpravu, je vláknina FIBROKI. Jedná se o nestravitelnou vlákninu, která mechanicky čistí trávicí trakt.
Tím mj. upravuje vyprazdňování a zažívání, reguluje hladinu cukru v krvi a také pomáhá při nadýmání.
Jedná se o produkt, který mimo jiné obsahuje pšeničné otruby, syrovátku, směs minerálů, třtinový cukr a sušená jablka.
V jiných přípravcích z našeho sortimentu najdete například lípu, meduňku, kořen čekanky nebo semínka jitrocele.
Využíváme ale i účinků v Čechách méně tradičních rostlin, jako jsou artyčok, opuncie, papája nebo čínský červený čaj.
Určitě vám doporučuji co nejdříve navštívit dietetické centrum NATURHOUSE, kde vám poradíme s výběrem vhodných přípravků pro zlepšení vašeho zažívání.

Kde nás najdete?
Dietetické centrum NATURHOUSE v Děčíně v OC Korál nebo v České Lípě, Jindřicha z Lipé 87.
Objednat se můžete telefonicky na čísle 413 034 205 (Děčín) nebo 483 034 250 (Česká Lípa), případně prostřednictvím e-mailu: naturhousedecin@seznam.cz nebo naturhouseclipa@seznam.cz . Základní informace o nás získáte na našich webových stránkách: www.naturhouse-cz.cz.