Během vašeho hubnutí s NATURHOUSE budete docházet ke svému výživovému poradci nejlépe každý týden. Během těchto setkání se s vaším osobním dietologem podělíte o své dojmy, pocity a úspěchy. Dietolog tak bude moci snadněji sledovat vaše pokroky a dle nich přizpůsobit dietní vzorce, aby vaše hubnutí bylo maximálně efektivní.

Co můžete očekávat od výživového poradce – dietologa?
Jednotlivá sezení nejsou nijak časově náročná. První návštěva obvykle trvá 30 minut, druhá a každá další 15 minut. Dietolog s vámi probere váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích poruch.

Dále vám provede bioimpedanční analýzu. Jedná se o vážení na speciální váze, která pomocí lehkých elektrických impulzů zjistí složení vašeho těla. Impulzy nejsou pro tělo škodlivé a nemají vliv na žádné tělesné funkce.

Podle výsledků bioimpedančního měření, zdravotního stravu a stravovacích návyků vám výživový poradce stanoví jídelníček na míru vašich potřeb.

Celý proces probíhá v příjemném, čistém prostředí a přátelské atmosféře. Aby byla dieta a její redukční efekt maximální, doporučí vám výživový poradce lehký pohyb a naše exkluzivní produkty vyrobené na bázi bylin.

Všechny výrobky mají certifikáty Státního zdravotního ústavu a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví.

Unikátní produkty jsou vyráběny ve vlastních laboratořích HOUSEDIET a KILUVA a jsou k dostání pouze v dietetických centrech NATURHOUSE.

Naturhouse nehubne za vás…  pomůže vám zhubnout!

S Naturhouse se rozhodně trápit hlady nebudete. Ani nečekejte, že budete hubnout pomocí „zázračných" pilulek. Naturhouse vám pomůže změnit vaše stravovací návyky – jednou pro vždy.

Kde nás najdete?
Dietologické centrum NATURHOUSE v Děčíne v OC Korál nebo v České Lípě, Jindřicha z Lipé 87. Základní informace o nás získáte na našich webových stránkách: www.naturhouse-cz.cz. Objednat se můžete telefonicky na čísle: 413 034 205 (Děčín) nebo 483 034 250 (Česká Lípa) anebo na e-mailové adrese: naturhousedecin@seznam.cz, naturhouseclipa@seznam.cz