Minule jsem slíbila popovídat více o svém jídelníčku. Teď už vím, že to fungovalo. Opravdu jsem po týdnu zhubla. Z čeho se skládá základ mého úspěchu?

Pět  jídel na den. Od dietoložky jsem dostala jasný rozpis asi tak na tři stránky. Vůbec  si nejsem jistá, zda to všechno sním.  Navržená dieta je doplněna výrobky společnosti Naturhouse.

Hlavním pomocníkem je vláknina Fibroki. Tu jsem si zamilovala. Moc mi chutná a nevím, čím to je, ale nemám po ní chuť na sladké. Musí se po ní hodně pít, a tak si představuji, jak mi bobtná v žaludku a zachraňuje mne od dalšího kalorického jídla. Jsem fakt nasycená. Úžasné.

Ráno snídám 4 sezamové suchary a bohatě je mažu nízkotučným tvarohem. Zapíjím čajem Infunat Relax. Má příjemnou chuť a obsahuje krom jiného meduňku. Já jsem totiž čajová , v tom je trochu moje výhoda.

Ke svačince mám ovoce – není ho mnoho, ale na zasycení stačí.

Oběd bílé maso a zeleninu. Přílohy jsem odstranila. Po nějaké chvíli jako zákusek mám jogurt s vlákninou. Jsem úplně sytá a dokonce se mi občas jogurt už nechce jíst.

Svačinu řeším ovocem nebo sušenkami Fibroki. Zpočátku jsem si oblíbila ty s granátovým jablkem.

K večeři jsem měla opět bílé maso na různé způsoby a opět bílý jogurt s vlákninou.

To celé je podtrženo 3 litry vody na den. Pro někoho možná výzva, ale já jsem zvyklá hodně pít. Tak toho se opravdu neobávám.

Celý jídelníček je doplněn přírodním stimulantem Levanat v podobě malých ampulí s tekutinou, který podporuje činnost ledvin a pomáhá odvodnění. Chuťově je to nic moc, ale beru to jako výzvu.

V průběhu prvního týdne jsem velmi odhodlaná. Bylo taky prima, že mi v průběhu zavolala dietoložka, se kterou jsem mohla některé  věci  zkonzultovat. Docela mi to pomohlo, podpořila mě a pro mě to byl o to větší závazek vše podle domluvy dodržet.

Chcete znát výsledek  po prvním týdnu? Zhubla jsem 1,7 kg.  Tedy abych byla přesná, podle tělesné analýzy odešlo více vody než tuku (400 g), ale i tak je to dobrý výsledek.  Jedna cvičitelka vždy říkala: „Představte si ten nechutný špek na háku u řezníka". Ta představa se mi zabydlela v hlavě. Kus špeku je pryč! Jsem na sebe docela pyšná, ale těžké chvíle ještě přijdou.

Tak zase příště. Přikládám fotku z mého těžšího období.

ČTĚTE: Končím s nadváhou! Příběh první: Kristýna, 26 let…ZDE…

Kde nás najdete?
Dietologické centrum NATURHOUSE v Děčíne v OC Korál nebo v České Lípě, Jindřicha z Lipé 87
Základní informace o nás získáte na našich webových stránkách: www.naturhouse-cz.cz
Objednat se můžete telefonicky na čísle:  413 034 205 (Děčín), 483 034 250 (Česká Lípa), nebo na této e-mailové adrese: naturhousedecin@seznam.cz,
či na: naturhouseclipa@seznam.cz