Salón Jasmín.Kosmetiku v salónu provádí jak šéfka Radka Gavrunová, tak její kolegyně Venuše Beranová.

Již 14 let spolupracují se Švýcarskou kosmetickou firmou, která podle jejich slov je i jejich klienty stále uspokojuje.

„Přizpůsobují se náročnosti pleti všech věkových kategorií našich klientů. S kolegyní, kosmetičkou Venuší Beranovou, nabízíme různé skvělé a námi vyzkoušené kosmetické přípravky," říká Radka Gavrunová.

Nabízejí exkluzivní profesionální pěstící kosmetiku s rozsáhlým sortimentem kosmetických produktů. S více než 120 produkty pokrývají prakticky celou problematiku péče o pleť i tělo, jak pro ošetření v kosmetických salonech, tak pro každodenní domácí péči.

„Při příchodu klientky jsme schopny pleť diagnostikovat a podle typu pleti nabídnout kosmetické přípravky. Poradenská služba v tomto oboru je velmi důležitá, proto bych doporučila, pokud chcete experimentovat s pletí, vyhledat odborníka, kterým je právě kosmetička," vysvětluje Venuše Beranová.

Rádi klientům poradí, co aplikovat na jejich pleť a co je pro ně nejvhodnější. Mohou nabídnout kosmetické přípravky na jakoukoli pleť citlivou, suchou, mastnou, smíšenou i problematickou, atd.

„Naše kosmetické přípravky nabízí jak řady základní, tak uspokojí i náročné klienty, kterým můžeme nabídnout z řad exkluzivních produktů například řadu k obnově DNA buněk a rovněž k obnovení následků minulých poškození (vrásky, ochablost pleti)," řekla Radka Gavrunová.

Dále nabízejí i produkty s liftingovými účinky, které pomáhají pleti znovu získat mladý a zdravý vzhled.

„Ale na co nemůžeme zapomenout je, že pro krásnou a svěží pleť je důležitý dostatečný příjem tekutin, tedy hydratace pleti," připomíná Venuše Beranová.

Salón Jasmín.Ke kosmetickému ošetření pleti i jako samostatný výkon provádíúpravu obočí, jakbarvením, tak upravením tvaru, dle typu klientky a tvaru jejího obličeje. K tomuto výkonu provádí takébarvení řas, které je vhodné na dovolenou, při sportu či do bazénu (nerozmazává se).

„Naši nabídku kosmetických služeb jsme rozšířili oprofesionální depilačníprogram. Není problém uspokojit klientku co se týče depilace rukou, nohou, podpaží i obličejových částí. Z dalších služeb můžeme nabídnout ichemický peeling,nastřelovánínáušnicaprofi líčení," uzavírá Radka Gavrunová.

Další informace si můžete přečíst nawww.salonjasmin.cz.

Dotazy můžete také směřovat na kosmetičku Venuši Beranovou a nebo Radku Gavrunovou, která provádí také permanentní make-up se 14ti letou praxí.