Salón Jasmín.Tato pedikúra se provádí za pomoci přístroje a speciálních jemných frézek. Těmito frézkami se dá bezbolestně, jemně i esteticky upravit nehet i plosky nohou.

„Provádíme pedikúru suchou, která je vhodná především pro diabetiky. Poté mokrou i kombinovanou. Také lázeňskou, kdy má klient v ceně i lakování, masáž nohou a peeling," popsala nabídku šéfka salónu Radka Gavrunová.

Zákazníkům mohou také pomoci od zdravotních problémů, jako je zarůstání nehtů, odstranění kuřích ok a jiné.

„Stačí přijít, svěřit se s problémem a naše pedikérka, která je zdravotní sestra, ráda pomůže, anebo doporučí další možná řešení daného problému. Spolupracujeme s lékařkou, která ráda pomůže. Pokud to nebude v našich silách, poradíme klientkám, na koho se mají obrátit s vážnějšími zdravotními potížemi, především na lékaře, abychom předešly zhoršení stavu jejich nožek," doplnila Radka Gavrunová.

Co se týká estetické úpravy nehtů, nabízí v salónu Jasmín klasické lakování, aplikaci gel-laku, Shelllacu, P-shine, modeláže nehtů a další úpravy.

„P-shineje výživná nehtová kůra, která pochází z Japonska. Dodáváme její pomocí nehtům vitamíny, ale zároveň i lesk, a snižujeme jejich lámavost díky speciální pastě a pudru, který vpravujeme do nehtu. Nehet se leskne i bez nanesení laku. Vydrží na nohou až 4 týdny," vysvětluje pedikérka Michala Fialová.

Další způsob nehtové úpravy je možný pomocíShellacu. Tento lak nepoškozuje přírodní nehet. Naopak mu dodává ochranu, a tím zabraňuje opotřebení přírodního nehtu.

„Ten doporučujeme především dámám, které dávají přednost dekorativní úpravě přírodních nehtů. Výsledný efekt je, že nehet je esteticky upravený s tenkou vrstvou laku a s krásným leskem. Trvanlivost je 4 - 6 týdnů, což je doba do dalšího termínu pedikúry, kdy ho klientkám šetrnou metodou odstraním. Sloupnu ho speciálním odstraňovačem, ne broušením. Pokud se dáma rozhodne Shellac již dále neaplikovat, její nehty zůstanou nepoškozené. Výborné je, že se lak opravdu neošoupe," dodala pedikérka Michala Fialová.

Salón Jasmín.V dnešní době je to jedna z opravdu hodně žádaných služeb.

„Přípravky, které používáme, jsou schváleny hlavním hygienikem ČR. Veškerá sterilita, která je v pedikúře velmi důležitá, je u nás na 100% zajištěna," řekla šéfka salónu Radka.

Součástí pedikúry jsou i další doplňkové služby. Jednou z nich je speciální masáž plosek nohou, při kterých nastane taková relaxace, že i na malou chvíli klient zapomene na všední starosti.

„Je důležité mít nožky v pořádku. Od nich se spousta zdravotních problémů odvíjí. Doba je naštěstí taková, že i muži se rádi o svůj zevnějšek starají. Pedikérské služby jsou u nás v salónu Jasmín žádané i u mužů. I pro ně jsme tady," uzavřela šéfka Radka.