Spolu se mnou byla osočena i moje rodina. Nepřímo mi byly vytýkány odměny, které jsem coby ředitel rumburského Domu kultury Střelnice a ředitel městských sportovišť obdržel.

Odměny jsem dostal

V žádném případě nepopírám, že jsem finanční odměny obdržel, ale chtěl bych podotknout, že mi nebyly uděleny na základě loajálnosti
k místostarostovi, ale na základě dobře a poctivě odvedené práce. Řídil jsem dvě organizace, z nichž právě sportoviště města byla v katastrofálním stavu.

Kvůli tomu hrozily nemalé finanční sankce za jejich špatné vedení. Na post ředitele nové městské organizace jsem byl ustanoven na základě hlasování v zastupitelstvu ze dne 26. 6. 2014, a to včetně hlasování opozičních zastupitelů.

Tato informace se zřejmě 
k výše zmíněnému přispěvateli nedostala, protože jeho spolustraníci z řad zastupitelů města ze sálu odešli před projednáváním tohoto bodu.

Proč?

Ve vší úctě, pana Kittla osobně neznám, ani on mne. Proto nevím, proč uvádí tyto a jiné zavádějící informace. Možná by měl psát o aktivitách strany, za kterou kandiduje. Ta totiž například hlasovala na posledním zastupitelstvu PROTI vrácení finančních prostředků rodinám, které léta přeplácely předražené teplo.

A nejsou to malé finanční prostředky. Lidé teď budou mít díky stávajícímu vedení města nárok na slušnou kompenzaci a od tohoto roku 
i o třetinu nižší cenu za teplo. 
A rozhodně to není práce strany,  za kterou Alois Kittl kandiduje. Dovoluji si proto navrhnout změnit jméno strany 
z „Město lidem" na „Město proti lidem".

Neustále se zabývám otázkou, co ho vede k těmto lživým a nepravdivým tvrzením. Snad zalíbit se lidem, nebo možná ambice dostat se na radnici nebo vedoucí post do nemocnice, jak uváděl v diskuzi pod článkem.

Potom by tedy občané města měli vědět, kdo skutečně zmiňovaný je a co kromě smyšlených a urážlivých článků, kterými zásobuje Děčínský deník již několik měsíců, chce dosáhnout. Vlastně již dosáhl. Vytvořil negativní obraz města daleko za jeho hranicemi. Možná je to pozůstatek práce pro StB, kde byl veden jako důvěrník. I tam stačilo uvádět lživé informace.

Nechápu, jak se může navážet do mého trvalého bydliště
v Rumburku, když  se sám do Rumburku přihlásil někdy
v polovině července letošního roku. Původně jsem si chtěl pronajmout byt v jednom z domů, který vlastní, ale po rozhovoru s nájemníky jsem si to raději rozmyslel.

Jsem lídr

Ano, jsem lídrem na kandidátce Rumburáci.cz a ucházím se o jeden z postů v zastupitelstvu.

Jedním z důvodů, proč jsem se rozhodl kandidovat, bylo právě jeho chování a chování dalších zastupitelů, kteří neustále vytvářejí negativní kampaň kolem našeho města. Ano, v jistém směru má pravdu, je nutná změna. Je třeba se zbavit těch, kteří si přes politiku vyřizují své profesní a osobní neúspěchy.

Jsem jedničkou na kandidátce sdružení Rumburáci.cz, které mohlo vzniknout jen díky podpoře občanů města, které si velmi vážím a moc za ni děkuji. Rumburáci.cz nejsou výmyslem ani výtvorem jednoho místostarosty!

Nemáte žádné právo kohokoli bezdůvodně urážet, protože jediný odkaz, který jste zde zatím zanechal, je vytunelovaní rumburské Jednoty.  Poté jste zakoupil domy,  ke kterým máte mnohamilionové dluhy. A to je asi i ten hlavní důvod, proč se tak snažíte dostat do vedení města nebo městské nemocnice.

Rád bych také čtenářům připomněl, jak moc se za posledních několik let město zvedlo. A pokud to někdo nevidí, tak to patrně vidět ani nechce.

Také chápu, že mnozí to vidí jinak, ale věřím, že jsou 
i spousty těch, kteří mé počínání pochopí.

Autor: Mgr. Miloslav Kucer, ředitel Domu kultury Střelnice a sportovišť města Rumburk

Poznámka redakce: Mezititulky jsou redakční