Více než tisíc šest set vdavekchtivých slečen se přihlásilo do třetího ročníku soutěže Souboj nevěst. Teď už jich v klání o slibované pohádkové věno figuruje posledních dvanáct. Je mezi nimi také Eva Pomíchalová z Markvartic, což je jediná Severočeška!

Byla to náhoda

„Moje účast v tomhle souboji  je víceméně věcí náhody. Se svým nastávajícím jsme si řekli, že před naším sňatkem by bylo dobré nechat se inspirovat novými nápady, a tak jsme zašli na svatební veletrh. Tam jsem vyplnila dotazník 
v domnění, že ta soutěž proběhne přímo na místě veletrhu," svěřuje se Eva. Tam se sice žádné klání nekonalo, ale později dorazila pozvánka na casting.

„Postupným výběrem soutěžících ubývalo a v druhé polovině dubna se rozhodne 
o tom, která ze semifinálové dvanáctky postoupí do finále. To už bude jen tříčlenné a vítězka bere všechno," vysvětluje nevěsta, která, i když už poměrně dost dlouho žije 
v Praze, se hrdě hlásí k tomu, že je rodačkou z Markvartic.

V hlavním městě ještě studuje na Českém vysokém učení technickém obor leteckých a kosmických systémů a zároveň pracuje jako manažerka řízení letového provozu. Na pracovišti se poznala i se svým partnerem.

„Účast snoubenky v tomhle klání jsem bral víceméně 
v pohodě. Ale horké chvilky nastaly, když se Evička rozhodla pro taneční show. Protože jsem samozřejmě nechtěl, aby se předváděla s nějakým jiným chlapem, tak jsem  začal tu naši předváděčku pilně trénovat. Byla to docela zabíračka, vždyť já ani nechodil do tanečních," svěřuje se nastávající ženich Jan Kott.

„Honza se dokonce pro tanec nadchl tak, že mne láká na další tanečky," rozesměje se sympatická černovláska, která se letošního 21. června v děčínské zámecké Růžové zahradě stane paní Kottovou.

Podpořte ji!

Jestli do manželství  zároveň přinese i pohádkové věno, 
o tom budou velkou měrou rozhodovat SMS zprávy zasílané ve tvaru NEVĚSTA 4 na telefonní číslo 903 33 20.

Souboj nevěst není soutěží krásy a nerozhodují v něm dokonalé křivky vyjádřené nějakými ideálními mírami. Adeptky na pohádkové věno mohou bodovat a získávat příznivce i hodnotící porotce na svoji stranu především důvtipem, dovednostmi, nápaditostí a celkovým kouzlem osobnosti.

„Na celkové vítězství teď pomýšlí každá z nás, které jsme mezi posledními dvanácti," připomíná Eva, která kdysi závodně tančila, společně s Honzou leze po skalách 
a hrají na klavír. Plánují dvě děti a jejich snem je postavit si domeček poblíž Prahy.