Novým předsedou kulturní komise se stal básník a nositel ceny Magnesia Litera Radek Fridrich. Ten v čele komise vystřídal Davida Pešťáka. Spolu s Pešťákem nová rada odvolala také Nicka Posche, Dominika Stryku, Jana Sklenáře, Markétu Lakomou, Milenu Suchoňovou a Františka Mourka. Novými členy kulturní komise se stali ředitel děčínského městského divadla a zároveň ústeckého Činoheráku Jiří Trnka, profesor hudby Jiří Holubec a hudební promotér a moderátor Jakub Bureš.

Ondřej Smíšek, Jiří Anděl a Anna Lehká podepsali memorandum o spolupráci mezi hnutím ANO, Volbou pro Děčín a Našim Děčínem.
Děčín má nové vedení, na koalici se domluvilo ANO, Volba pro Děčín a Náš Děčín

Ve školské komisi pak na základě rozhodnutí radních skončil Martin Kubš, Daniel Valko a Olga Hlavacká Fojtíková. Na jejich místa radní zvolili ředitelku DDM Světluši Hochwalderovou a ředitele speciální školy v Bynově Romana Stružinského. Ze sportovní komise radní odvolali Antonína Doubravu, Milana Veselého a Dagmar Toncarovou a zcela zrušili komisi rozvoje, urbanistiky a architektury. Tu by v budoucnu měla nahradit jiná podobná komise.