S cenou Naturalu 95 čerpadláři na severu Čech příliš nehýbali, průměr je 29,53 koruny za litr, minulou středu to bylo 29,49 koruny za litr. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny obou komodit dlouhodobě sleduje.

Benzin je aktuálně v Ústeckém kraji vůbec nejlevnější v celé ČR. Natankovat nejvýhodněji v regionu mohou řidiči na Děčínsku, kde vyjde litr na 29,35 koruny.

Průměrná cena benzinu za republiku je 29,79 koruny za litr. Ještě vyšší je cena v samotném Ústí nad Labem, kde je průměr 29,87 koruny za litr. Nejdražší Natural v Česku mají v Praze, tamní pumpaři nabízejí litr v průměru za 30,38 koruny.

Také nafta je nejdražší v hlavním městě, kde stojí litr 29,34 korun. V Ústí nad Labem se ve středu zastavila cena na hranici devětadvaceti korun za litr. O víc než korunu je toto palivo levnější na Lounsku.

Pohonné hmoty zdražují v celém Česku od začátku října, a to vlivem zvyšování cen ropy.

Při cestě za vánočními nákupy do Německa se řidičům vyplatí doplnit nádrž doma. Za hranicemi stojí obdoba nejprodávanějšího Naturalu 95 v přepočtu 36,19 koruny, za litr nafty šoféři dají v přepočtu zhruba 31,32 koruny za litr.