Směsice hudebního programu a rytířských i akrobatických vystoupení láká nejen dospělé, ale i děti, pro něž bude připravena spousta atrakcí včetně překážkové dráhy či jízdy na čtyřkolkách. Návštěvníci si budou moci užít bohatý program už od 10 hodin dopoledne a bavit se jeho prostřednictvím až do noci.

Za zmínku stojí například vystoupení akrobatické dvojice Circo Frico od 11 hodiny dopolední, které bude následováno napínavou Ponožkovou bitvou v podání Rytířů Koruny České. Šermíři zkříží své meče i ve 13 hodin, než předají žezlo několika hudebním uskupením včetně zpěváka Martina Maxy nebo Petra Vondráčka a jeho Lokomotivy.

Milovníci dobré muziky se také mohou těšit na skupinu Zastodeset, Surovej Stefan, Maniac Band, Negativ, Toxic People nebo DJ Pufflicka, který celý večer zakončí. Součástí slavností bude i soutěž o hodnotné ceny. Ve 21 hodin totiž proběhne slosování výherních vstupenek, a šanci na výhru tak bude mít každý z návštěvníků. Den plný zábavy si můžete užít díky vstupnému v ceně 50 korun, děti do 15 let a ZTP mají vstup zdarma.

Folkový minifestival se chystá v sobotu 18. srpna v Karlově údolí ve Šluknově. Návštěvníky čeká od 16 hodin pohodový podvečer s alternativním folkem k zamyšlení. Vystoupí tři folkové kapely z Liberce a Ostrova nad Ohří Janberi, Větrno a Stripes of Glory.

Na místě si lidé pochutnají na tradičních karlovoúdolských speciálních bramboráčcích, které mohou zapít pivem či nealko nápoji. Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek poputuje na obnovu fontánky v parku.