Soutěž Malý cyklista, kterou uspořádala Městská policie Varnsdorf, policie ČR, BESIP a město Varnsdorf se konala na dětském dopravním hřišti ve Varnsdorfu. Do soutěže se zapojilo několik základních škol z Varnsdorfu a základní školy z blízkého okolí. Celkem se jí zúčastnilo šestapadesát malých cyklistů. Soutěžilo se ve třech disciplínách a to jízda zručnosti, testy a jízda na dopravním hřišti podle dopravních značek a semaforů. Dvě školy postoupily do Krajského kola a to ZŠ Bratislavská Varnsdorf a ZŠ Krásná Lípa. Žáci byli odměněni mnoha dárky, které do soutěže věnoval BESIP.

Konečné pořadí:
- Mladší dívky 1. Jadrníčková Nikola (ZŠ Krásná Lípa), 2. Flašárová Denisa (ZŠ Dolní Poustevna), 3. Dubcová Lucie (ZŠ Seifertova Varnsdorf)
- Mladší chlapci 1. Roller Patrik (ZŠ Bratislavská Vdf), 2. Krzák Roman (ZŠ Náměstí Vdf), 3. Maryška Jakub (ZŠ Bratislavská Vdf)
- Starší dívky 1. Malypetrová Jana ( ZŠ Krásná Lípa), 2. Kaňkovská Karolína (ZŠ Dolní Podluží), 3. Fibigerová Lucie (Biskupské gymnázium)
- Starší chlapci 1. Prášek František (ZŠ Krásná Lípa), 2. Culek Marek (ZŠ Náměstí Vdf), 3. Šup Jan (Biskupské gymnázium)