Spokojeni jsou s víkendem ve Sport areálu Klíny na Mostecku. "Ve středisku lyžujeme, areál je v provozu, podmínky nejsou úplně ideální, sníh je mokrý. Lidí bylo ale jako máku, návštěvnost byla veliká s tím jsme spokojeni," řekl Tomáš Holub z tamního areálu. V Klínech ráno sněžilo, padal ale těžký, mokrý sníh.

"V noci má přimrznout. Doufám, že ještě tenhle a příští týden vydržíme, bude ale záležet na počasí. Když do toho začne pršet sníh uteče," poznamenal Holub. I kdyby mrzlo, nemá podle něj technické zasněžování smysl. "Bylo by to vyhazování peněz. Podmínky jsou dobré i riziková místa umíme schovat, je to ale náročné," dodal.

Příjemné lyžování nabízel o víkendu i Ski areál Český Jiřetín na Mostecku. "Žádné velké fronty a podmínky výborné, tady napadlo šest sedm centimetrů sněhu do rána, takže lyžování výborné. Byl to pěkný víkend. Příští týden i o víkendu ještě určitě budeme jezdit, pak uvidíme podle počasí. Má ještě mrznout, tak by sníh měl vydržet," poznamenal za provozovatele střediska Miroslav Štýbr.

Spokojeni byli s víkendem i v Zadní Telnici na Ústecku. "Do rána nám napadlo pět centimetrů nového sněhu, nádherné počasí, vyčasilo se. Nový sníh nám hodně pomohl, hlavně na cvičné louce. S víkendovou návštěvností jsme spokojeni. Byl to jeden z takových pěkných víkendů, kterých letos v zimní sezoně mnoho nebylo," dodal Jindřich Holinger. Na tamních sjezdovkách je stále kolem 40 centimetrů sněhu. Přestože jarní prázdniny ještě neskončily, jezdí se tam už za ceny vedlejší sezony.

Mimo provoz už je v Ústeckém kraji areál v Horním Podluží na Děčínsku, který měl v posledních týdnech otevřeno vždy jen na několik dní podle množství sněhu a podle teplot. Už od začátku února je uzavřený také Bouřňák na Teplicku. Nelyžuje se ani na Komáří Vížce.