„Jsme velmi rádi, že nám Olympia a její zákazníci pomáhají splnit dětem to, po čem touží. V době, kdy se počet tradičních sponzorů výrazně ztenčil, si toho vážíme o to víc. Děti napsaly svá přání a jako poděkování vyrábějí keramické ozdoby. Na předávání dárků a koncert se už moc těší a trénují také vystoupení, kterým chtějí potěšit dárce i veřejnost,“ uvedl ředitel Dětského domova v Krupce Radovan Konečný.

„Věříme, že všechna přáníčka dětí budou letos opět vyplněna. Od 17. listopadu je v pasáži centra umístěn „Kouzelný zvoneček“, kde si mohou zákazníci vybrat jedno z nesplněných přáníček a proměnit jej ve skutečnost. Dáreček předají obsluze informačního stánku Olympia centra, která označí přáníčko na Kouzelném zvonečku za splněné a zákazník (dárce) obdrží ručně vyrobený dáreček od dětí z DD Krupka a certifikát splněného přání,“ popsala Lucie Kittlová, manažerka Olympia centra.

Hromadné předání dárečků dětem proběhne 18. prosince od 15 hodin v rámci Vánočního MAXI koncertu s Maxim Turbulenc. Děti předvedou svá vystoupení a také si vyzkouší „život“ módního světa.
„Připraveny jsou vstupy s dětskou módou našich nájemců a jednotlivé modely budu předvádět právě děti dětského domova,“ prozradila Lucie Kittlová. (ot)