První digitálně promítanou pohádku Doba ledová 3, kterou diváci mohli vidět ve 3D verzi, shlédlo na 4 tisíce lidí. Přestože kino přidávalo mimořádně do programu nová představení, zájem o vstupenky byl větší než nabídka. Proto je naplánováno dalších šest představení na druhý a třetí víkend v srpnu od pátku do neděle vždy od 16 hodin.

Velký zájem je už s předstihem o vstupenky na šestý díl filmu o Harrym Potterovi. Promítat se začíná až 30. července, ale už nyní je většina představení prakticky vyprodaná. Vedení kina proto přidalo do programu další představení na první víkend v srpnu. V sobotu a v neděli se bude hrát navíc od 14,30 hodin.

Přidávají se i dvě představení 3D hororu Krvavý Valentýn. Ten byl původně naplánovaný na čtvrtý víkend v srpnu od 22 hodin. Na přání diváků se bude promítat i od 16 hodin. Důvodem je pro některé špatná dopravní návaznost po představení a dle některých i strach jít za tmy z kina po filmovém 3D hororu.

Celý program najdete na www.kinosneznik.cz nebo www.vstupenkadecin.cz, kde si mohou diváci rezervovat vstupenky. Pokladna kina je každý den otevřena od 15 hodin do 20 hodin. Novinkou v kině je i od 29.července zákaz donášení vlastního pití a jídel. V případě porušení zákazu, nebude divák do kina vpuštěn.

Petra Tachecí