HLASUJTE V ANKETĚ VPRAVO! KTERÉ LOGO SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ…

Děčínská radnice vypsala soutěž pro výtvarníky a nejlepší návrhy zveřejnila, aby se k nim mohla vyjádřit i veřejnost. Tuto formu soutěže radnice zvolila především proto, aby výběr loga byl co nejtransparentnější.

56 soutěžících

Do soutěže se přihlásilo 56 autorů, každý z nich mohl poslat maximálně tři návrhy s vysvětlením symboliky loga ve vztahu k městu. Komise města z nich vybrala pět návrhů, které město zveřejnilo ve Zpravodaji a na svých internetových stránkách. Vyjádřit se k nim může veřejnost, radní chtějí brát ohled i na její názor.

Pět posledních

Pět vybraných autorů, kteří postoupili do druhého kola, má nyní za úkol rozpracovat své návrhy pro praktické použití loga na hlavičkové papíry města, obálky, vizitky, ale také na šablony prezentace PowerPoint a k použití na propagačních materiálech. Rozpracované návrhy musí autoři poslat do 3. srpna. Vítězný návrh schválí komise složená z řad odborníků, pracovníků magistrátu a členů rady města. Výsledky komise pak budou spolu s ohlasy veřejnosti předloženy radě města ke konečnému rozhodnutí.