Vítězka I. ročníku soutěže Hledáme nejkrásnější dívku či ženu Děčínska čtyřiadvacetiletá Míša Martínková z Rumburka si dnes ve středu 25. června přijela vybrat svoji výhru. Byl jí den v kadeřnickém a kosmetickém salonu Yvett Röhrich v Děčíně. Míši se ujaly skutečné odbornice, protože salon patří mezi patnáctku nejlepších v republice. Z nenalíčené a jen ledabyle učesané Míši tu udělali skutečnou krásku.

„Míša by tak měla chodit upravená pořád, hrozně jí to sluší, v salonu dokázali z její krásy vytáhnout tu ženskost,“ pochvaloval si proměnu přítel Míši Tomáš Langer. Není divu. O nalíčení se totiž postarala vizážistka Radka Havlíková, účastnice Mistrovství republiky v líčení. Vlasy si vzala na starost majitelka salonu Yveta Röhrichová.

„Míša je sympatická dívka, ale bohužel vlasy moc upravit nechtěla,“ posteskla si kadeřnice, do jejíhož týmu patří i kadeřníci Jakub Střihavka, Kateřina Nutrová a přijde Kateřina Švecová. Je to tým, jenž získal nominaci na kadeřníka roku 2007.

Sama Míša byla v salonu spokojená. „Bylo to příjemné, dozvěděla jsem, jak mám o sebe pečovat,“ poznamenala. Seznámila se i s novými trendy v účesech. „Těmi letošními jsou lokny, kudrny, mají různé struktury a tvary,“ vysvětlila kadeřnice Yveta. Inspiraci její tým čerpá na školeních, kadeřnických a módních akcích a jeho krédem je usměvavá a sebevědomá zákaznice. Tou se určitě Míša Martínková stala. Z hezké dívky je po zásahu odborníků krásná žena.

Druhá a třetí dívka od nás dostanou drobné dárky a předplatné.

O salonu Yvett Röhrich více zde >>>.