Návštěvníci plesu na Střelnici viděli vystoupení děčínské taneční skupiny Her Majesty, břišní tanečnice z tanečního studia MONA a také se mohli účasnit charitativní aukce bílého dresu Luboše Bartoně s podpisem a večeře s trenérem Pavlem Budínským, jejíž výtěžek bude věnován dětskému oddělení děčínské nemocnice. Nechyběla ani tombola.

Na půlnoc si basketbalisté BK Děčín připravili stejně jako minulý rok překvapení, na které se všichni jejich fanoušci celý večer těšili - jednalo se o taneční vystoupení, které bavilo celý sál. Basketbalisté naběhli do sálu, na sobě měli černá trička a legíny, všechno pěkně přisáté na tělo. Jenže to byl jen malý taneční předkrm.

Následně si dirigentskou taktovku převzal Pavel Bosák a převtělil se do role diskžokeje Arnoštka z filmu Kouř. A následuje asi nejznámější scéna z filmu, sálem se line velmi nakažlivá melodie Je to fajn, fajn, fajn.

Tím však nic nekončilo. Když se najednou z reproduktorů ozve píseň Happy, kterou Válečníci natočili jako pozvánku na ples, na parketě řádí úplně všichni. V nastalé euforii basketbalisté odhazí trička a tančí do půl těla. No prostě druhý ročník plesu BK Děčín byl prostě povedený.

„Ples byl náročný, ale všichni jsme se skvěle bavili. Myslím, že i naše vystoupení vyústilo opět v něco jedinečného, když celý Střelák tančil na píseň Happy,  která se postarala o naši plesovou pozvánku. Takže parádní zážitek – a už se začínáme těšit na další rok," zhodnotil ples kapitán BK Děčín Jakub Houška.

Večerem provázela moderátorka Evropy 2 Ivana Vavřínová, k tanci a poslechu zahrál Orchestr Ladislava Bareše z Liberce.