Kdo z nás při pohledu do zrcadla může s jistotou prohlásit, že je se svojí postavou spokojen? V určitých partiích by to chtělo ubrat, někde zase chybějící centimetry přidat.

A zvlášť to platí pro nadcházející jarní sezónu, kdy nás čeká postupné odkládání vrstev oblečení, pod kterými jsme mohli nějaké to kilo navíc pěkně poschovávat.

Existuje však účinné řešení! V děčínském dietetickém centru NATURHOUSE působí odborně vyškolený personál, který poskytuje poradenství ve výživě zdarma.

Vlídné přijetí

Vlídné paní dietoložky, Míša Hanušová a Věrka Hájková, každého klienta nejprve přeměří, převáží a zeptají se na jeho stravovací a životní návyky. Poté mu stanoví individuální jídelníček a doporučí exkluzivní produkty na bázi bylin, které zharmonizují celý jeho organizmus.

Vizitka
Dietetické centrum NATURHOUSE najdete v OC Korál, na adrese: Plzeňská 1700/9, Děčín IV
Objednat se na první konzultaci můžete na telefonním čísle: +420 413 034 205, e-mailem: naturhousedecin@seznam.cz nebo přes webové stránky: www.naturhouse-cz.cz

„Nejedná se o žádnou drastickou dietu ani užívání „zázračných“ pilulek. Naopak, klienti se učí vyváženému stravování a často dokonce jedí ve větším množství, než byli zvyklí, čímž hubnou,“ vysvětluje Míša Hanušová, dietoložka NATURHOUSE.

Pravidelný kontakt

Klienti docházejí do dietetického centra v Děčíně jednou týdně. Tato setkání slouží k tomu, aby se podělili o své pokroky, dojmy a názory a případně upozornili na jakoukoliv nepříjemnost.

„Pravidelný kontakt je důležitým aspektem při hubnutí. Klienty tak můžeme lépe motivovat k dosahování dílčích úspěchů a dbát na dodržování jejich nových stravovacích návyků,“ podotýká výživová poradkyně Věrka Hájková.