„Děti čeká veselé odpoledne, při kterém si budou moci vysoutěžit spoustu pěkných cen. Dostanou ale také možnost se seznámit s mladými hasiči z Domu dětí a mládeže Děčín v Boleticích, kteří jim předvedou, co se naučili na zájmovém kroužku. Čekají nás ukázky štafety dvojic a požární útok. Kromě toho nám pro radost zahrají také děti z kytarového kroužku Happy guitars taktéž z DDM Děčín," popsala mluvčí děčínské zoo Alena Houšková.

Dětská zoo začíná v sobotu 13. května ve 14 hodin. O pohodovou náladu se bude během dopoledne starat hudební skupina U-Style.

Pozvánka.

Děčínská zoo si kromě toho připravuje akci na Den matek. Slevu na vstupném ve výši padesát procent dostanou všechny maminky, které přijdou v doprovodu svých dětí do zoo v neděli 14. května. Zvýhodněné vstupné platí i do Expozice Rajské ostrovy.

„V zoo navíc dostanou drobný dárek a také poukázku na slevu na točenou limonádu v nově otevřeném občerstvení na Pastýřské stěně," doplnila mluvčí děčínské zoo.

Zoo Děčín nezapomíná ani na Den otců, který připadá na 18. června, kdy se mohou tatínkové těšit na stejnou slevu, jakou si nyní užijí maminky.

Pozvánka.