Redakce Deníku se na tento den rozhodla vystavit vysvědčení i vedením velkých a středně velkých měst v naší zemi. Konkrétně až do úrovně někdejších okresních měst. Tedy i Děčínu. Primátoři, starostové a radní sice nemohou „na prázdniny“ na celé dva měsíce, ale letos na podzim budou mít za sebou první rok současného volebního období. A i proto jejich vysvědčení může napovědět, zda si vedou dobře nebo špatně.

Na rozdíl od jiných měst na severu Čech ale děčínská koalice funguje teprve od konce května. Po volbách ustanovené vedení města složené z ANO a SPD se během jara rozpadlo a vznikla nová koalice ANO, VPD a Náš Děčín. I přes značnou proměnu děčínské koalice stojí po celou dobu v čele města primátor Jiří Anděl z ANO.

Protože Deník není samozvaným soudcem, rozhodl se, že dá slovo občanům měst, kteří mohou své vedení oznámkovat stejně jako ve škole – tedy od jedničky po pětku.

A protože má být vysvědčení jednoduché, redakce vybrala čtyři oblasti, které mohou čtenáři oznámkovat. Svoje hodnocení vedení Děčína můžete dávat až do této neděle 25. června 23.59, a to následujícím formulářem:


Nahrává se anketa ...

Nahrává se anketa ...

Nahrává se anketa ...

Nahrává se anketa ...