„Pro návštěvníky akce je připravena řada novinek. Mezi ně patří Santovo městečko s polární září jako na severním pólu, speciální dílna pro děti, netradiční tance či vánoční kniha přání,” říká manažerka Jitka Novotná.

V Děčíně navíc kamion pomůže dobré věci. Výtěžek z dobročinné akce, která bude program doprovázet, půjde na děčínský Azylový dům pro muže a matky s dětmi.

Není nezajímavé, že ikona Coca Coly, postavička Santa Clause, jak ji známe z Coca-Cola vánočních reklam a inzerátů, oslavuje 80 let. Proto bude letošní Coca-Cola Vánoční kamion obohacený o řadu překvapení.

„Na Masarykově náměstí vyroste zcela nové Santovo městečko. Stany budou svým tvarem připomínat ledová iglů a osvětlení polární záři, jaká je k vidění na severním pólu. Nový bude také Santův kamion, včetně křesla, ve kterém si Santa vyslechne vánoční přání. Pro všechny ty, kteří si chtějí vychutnat radostnou atmosféru blížících se Vánoc, si Santovi pomocníci připravili hned několik překvapení a soutěží, popisuje Novotná s tím, že nebude chybět ani možnost vlastní fotografie se Santou.

Vánoční kamion pomůže nejen v Děčíně, ale i v dalších navštívených městech České republiky. Symbolický šek si zástupci děčínského azylového domu převezmou hned na místě.