Rehabilitace Kateřina na Teplické ulici v Děčíně (u odbočky na Škrabky) bude dva měsíce uzavřena. A to kvůli rekonstrukci.

Klienti ale mohou v této době navštívit další pobočky Rehabilitace Kateřina. Provoz pobočky na Teplické ulici bude plně přesunut do nové kliniky REHKAT v objektu S-Centra u Tesca. Sem bude přesunuta i ordinace rehabilitačního lékaře Štěpána Hóse, která je otevřena vždy v úterý od od 8 do 16:30 hodin.

„Všem klientům se dostane stejné péče fyzioterapeutu plně hrazené zdravotní pojišťovnou a to v nadstandardních otevíracích časech," ujišťuje ředitell Petr Toncar.

Pobočka v S-centru bude otevřena od pondělí do soboty. Od pondělí do čtvrtka sem můžete zajít mezi sedmou hodinou ranní a devátou hodinou večerní. V pátek bude otevřeno od 9 do 18 hodin, v sobotu pak od 9 do 14 hodin.

Pokud jste například z Bynova, můžete využít Rehabilitaci Kateřina v Jílovém. Pobočka se tu nachází v areálu místního zámku. Místní pobočka prošla také rekonstrukcí; nechybí v ní vodoléčba a tělocvična.