Pondělí – Týden začal tragicky, v pondělí brzy ráno našel pejskař v Děčíně v lesoparku na Kváderberku oběšeného muže. Bylo mu 37 let, podle policie spáchal sebevraždu. Děčínsko opět trápil smog – situace se zhoršila již v neděli a také v pondělí se nám špatně dýchalo.

Úterý – Policie vyhlásila pátrání po muži, který v Ústí nad Labem za bílého dne znásilnil školačku. Policie v Děčína zase vyhlásila pátrání po muži, který odešel nakoupit do jednoho z hypermarketů – a už se nevrátil domů.

Středa – Řidiči si „užili“ radovánky se sněhem. Problémy byly především na Šluknovsku a také u České Kamenice. Nejenže padal sníh, ale také foukal vítr, který na silnicích působil další problémy. Děčínský magistrát zveřejnil zprávu o tom, že v Děčíně přibývá krádeží vík od kanálů. Jen za leden jich zloději ve městě ukradli více, než za celý loňský rok. Ve středu měli perný den hasiči – v Růžové na Děčínsku hořela roubenka, ve Šluknově dům, odkud muselo být evakuováno sedm lidí. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Čtvrtek – Hřensko se dočkalo nového vedení – starostou se stal na ustavujícím zasedání po opakovaných komunálních volbách Jan Havel. Josef Černý, které Hřensko vedl několik let, už starostou být nechtěl – a Havel se tak do funkce vrátil po osmi letech. Začalo se nám také lépe dýchat, ovzduší od smogu vyčistil vítr.

Pátek – Požár elektrických kamínek v objektu uhelných skla v České Kamenici zaměstnal v pátek hasiče. Ti museli vyrazit dveře do kanceláře.