Na dvou již tradičně pěkně připravených travnatých hřištích za účasti 8 mužstev ze Šluknovského výběžku a jednoho ze sousedního Německa se uskutečnil
v pořadí již 4. ročník memoriálu Josefa Hýbla a Miroslava Linharta.

Turnaj v minikopané navazuje na dřívější Bernard Cup.

Turnaj se odehrál ve dvou skupinách. V první byla čtyři mužstva, v druhé pět. Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým – pořadí ve skupinách určilo nasazení mužstev s tím, že všichni postoupí do vyřazovacích bojů.

Celkem bylo ve skupinách sehráno 16 zápasů o délce dva krát deset minut, dalších devět zápasů se pak odehrálo ve vyřazovací části.

Hrací doba o 3. a 4. místo a finále byla letos pro velké vedro a na přání mužstev jen 2x10 minut. Tato utkání se odehrála před hojnou návštěvou na hlavní ploše zdejšího areálu. Tým Best of Varnsdorf šel tvrdě za svým cílem a bez vážných problémů se dostal až do finále, kde se Varnsdorfští mladíci utkali s obhájci loňského prvenství, mužstvem Severní vítr je krutý!  I to ale porazili přesvědčivě 6:2.

O třetí místo si to pak rozdali Mopedos Torpedos a dvojnásobný vítěz tohoto turnaje, KÁDĚ 5000, které zvítězily až po rozstřelech ze značky pokutového kopu.

Dík za organizaci tohoto turnaje patří členům výboru FK Mikulášovice, kteří vše pečlivě připravili a zorganizovali, i když celou akci zkomplikovalo nepřijetí tří již přihlášených mužstev.

Poděkování patří také městu Mikulášovice, které celý sportovní areál připravilo.

První čtyři mužstva a jmenovaní jednotlivci byli oceněni hodnotnými cenami.
O tom, že se turnaj skutečně vydařil, svědčí i pěkná návštěva, která se během dne