VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ředitel Městského divadla Děčín, děčínský radní a zastupitel Petr Michálek v ONLINE rozhovoru

DĚČÍN - Dnes od 10.00 hodin jste pokládali dotazy řediteli Městského divadla Děčín, děčínskému radnímu a zastupiteli Petru Michálkovi. Rozhovor trval hodinu, poslední otázky byly přijaty v 11.00 hodin.

25.10.2007
SDÍLEJ:

Ředitel Městského divadla DěčínFoto:

Odpovězené otázky

Jméno:
Petr (Otázka vložena: dnes 10:58)
Otázka:
Slyšel jsem, že se Vstupenkou.cz jsou i problémy. Objevují se duplikátní vstupenky. Jak to řešíte?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:01)
Ano, stalo se to. U koncertu na Marii Rottrovou. Důvod: lidský faktor, obsluha. Školení proběhlo. Nemělo by se to opakovat.
Jméno:
Martina (Otázka vložena: dnes 10:51)
Otázka:
Kolik Vám je let, jste z Děčína, plánujete další děti, kde bydlíte?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:54)
Dobrý den, Martino. Je mi třicet. Jsem z Děčína, bydlíme v paneláčku, v Bynově. O dalších dětech se teď v určitých cyklech bavíme. Uvidíme, jak to dopadne. Ta představa, že by to byla zase dvojčata… :) Více popřípadě na www.petrmichalek.cz .
Jméno:
Malek (Otázka vložena: dnes 10:21)
Otázka:
Dobry den, jak to prosim vypada s parkovanim u divadla, navstevnici budou parkoviste potrebovat, jaka bude jeho kapacita? Dekuji.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:39)
Dobrý den. Ohledně parkoviště u divadla viz níže. Díky.
Jméno:
Jaroslav Kosejk (Otázka vložena: dnes 10:25)
Otázka:
Dobrý den, před časem jsem četl o zřízení kulturní komise, jejímž jste členem. Jaké sjou ejjí výstupy? Existuje nějaký dlouhodobý plán, jak kulturu v Děčíně pozvednout? Jaroslav Kosejk
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:38)
Kulturní komise vznikla před cca rokem. Její cíl i všechny výstupy /zápisy/ jsou ke stažení na www.mmdecin.cz. Už teď mohu říct, že kulturní komise jakožto poradní orgán rady napomáhá plnit cíl: více peněz do kultury. Ale nejen to. Více peněz SMYSLUPLNĚ do kultury.
Jméno:
Veronika (Otázka vložena: dnes 10:31)
Otázka:
Nepozvete do divadla nějakou oblíbenou kapelu? Třeba Chinaski nebo třeba Sámera Issu?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:36)
Chinaski i Sámer Issa by byli lepší v klubu. Do divadla zveme koncerty, u kterých nevadí, že sedíte a bar je daleko :)
Jméno:
David (Otázka vložena: dnes 10:30)
Otázka:
Jste zastánce 5. varianty dálničního přivaděče?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:35)
Jsem zastánce přeložky. Cokoli je lepší, než nic. Ať vyhraje ta varianta, která bude k lidem i životnímu prostředí nejšetrnější, která bude nejekonomičtější a která bude - to prosím neopomínejme - reálná.
Jméno:
Novotná (Otázka vložena: dnes 10:29)
Otázka:
Jak se zatím osvědčila vstupenkadecin, vyuzivaji ten system lide pro objednavani nebo to bylo k nicemu?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:33)
Osvědčila. Návštěva k dnešnímu dni: 81000. Celkem 3100 IP adres. Drobné chybičky, především komunikaci mezi jednotlivými institucemi, průběžně řešíme.
Jméno:
Jana (Otázka vložena: dnes 10:13)
Otázka:
Vadí mi, že chcete tak velké parkoviště, ať jezdí lidi do divadla autobusem nebo taxíkem. Přece nejde udělat parkoviště místo parku. Jen jste se prodral na radnici, tak si prosazujete jen své zájmy a na lidi, který přijdou o park nedbáte.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:31)
Bohužel, ne všechny protiargumenty ohledně parkoviště stojí nohama na zemi. 1.) Je-li vytýkáno, že tam divadelní autobusy nejezdily, odpovídám: protože se tam nedostaly. 2.) Je-li vytýkáno, že lidi nejezdí autobusy, odpovídám: jezdí. Po každém předplatitelském představení přistavujeme dva autobusy na dvě linky po celém Děčíně. Stojí nás to čím dál víc, přesto to zachováme. Protože chceme, aby lidé jezdili i autobusy. 3.) Spojení "parkoviště místo parku" vnímám jako nepřesné. Na invektivy o divadelním lobby pana Rosenkranze v tomto smyslu nechci reagovat. Pojďme být věcní. 4.) Na radnici jsem se neprodral, byl jsem zvolen. Suma sumárum: přijďte na setkání. Termín se včas dozvíte. Tady je malý prostor.
Jméno:
Naďa (Otázka vložena: dnes 10:26)
Otázka:
Bude zase divadelni ples pristi rok?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:27)
Nebude. Předem jsme avizovali, že jednou za sedm let :) Ale golfový v divadle zase bude!
Jméno:
Franta Veselý (Otázka vložena: dnes 10:15)
Otázka:
Jste mladý a příliš horlivý, lidi jsou na vás naštvaní kvůli tomuparkovišti. Nevadí Vám to, třeba tím ztratíte body při dalších volbách. Nebo už počítate s tím, že půjdete dojiného města?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:26)
Dobrý den. Víte, co je výhoda? Důvod, proč jsem se nechal napsat na kandidátku. Chtěl jsem podpořit pana primátora. Že to dopadlo tak, jak to dopadlo, jsem nečekal. Co z toho plyne? Svoboda. Protože se opravdu necítím svázaný tím, že za tři roky chci znovu kandidovat a vyhrát. Nikoli proto, že se budeme stěhovat. Nabídky zatím odmítám. Ale prostě proto, že chci udělat co nejvíce z toho, co jsem spolu s ostatními slíbil. To je samozřejmě odpovědnost. Tím spíš, že je nutno dělat kompromisy. K parkovišti jsem se již vyjádřil.
Jméno:
Jana (Otázka vložena: dnes 10:04)
Otázka:
Nejste moc mladý a dravý na své funkce? Máte malá dvojčata, určitě musíte zanedbávat rodinu.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:23)
Milá Jano, díky za péči. Je mi třicet. Dvojčata máme, a krásná! Indiáni říkají: nelži, nekraď a pracuj. Snažím se tím řídit. A předávat to i svým dětem. Víc nevím, jak to komentovat.
Jméno:
Jiří (Otázka vložena: dnes 10:04)
Otázka:
Jak jste mohl dopustit, aby kvůli Vašemu parkovišti přišlo město o kus parku?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:21)
Dobrý den, Jiří. Nevím o tom, že by mi patřilo nějaké parkoviště. Patrně myslíte parkoviště u divadla, které někteří lidé nazývají divadelním, byť jsem několikrát vysvětloval, že tomu tak v pravém slova smyslu není a ani být nemůže, hrajeme 10x za měsíc, od 18 do 22, říjen až červen. Šance na zaparkování se proto pro návštěvníky pouze zvyšuje. Jako podstatnější vidím řešení podle mého názoru neutěšené situace v tomto místě. Pro děti, řidiče a jistě i návštěvníky divadla. Ta debata kolem toho je znovu velmi vzrušená a leckdy bohužel postrádá racionální jádro. Se všemi, kdo podepsali onu petici, se chci mimochodem osoboně setkat. Přijmou-li mne.
Jméno:
Hans R. (Otázka vložena: dnes 10:07)
Otázka:
Dobrý dem, jsem Váš "fanoušek". Chtěl bych Vám touto cestou moc poděkovat, jak parádně děláte divadlo. Chtěl bych se ale zeptat na Střelnici. Jak jste jako Vy ODBORNÍK spokojen s jejím fungováním, tedy spíš s nefungováním, a zda Vy POLITIK neplánujete nějaké změny. Nebo jako člen ODS jste spokojen?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:16)
Dobrý den, díky za podporu. Snažíme se. Nevím, jak souvisí mé sympatizování s ODS s názorem na Střelnici. Otevřeně sám za sebe říkám: nemyslím si, že Střelnice může plnit funkci dalšího kulturního centra v Děčíně. A to ať bude v nájmu kdokoli. Myslím si to z několika důvodů, jen když se podíváte na fungování "kulturáků" jinde, uvidíte, že ty rozpaky a vzpomínky na minulost těchto objektů, kterou si vždy idealizujeme, nejsou jen u nás. Za důležité považuji: 1.) Je dobře, že Střelnice je města. 2.)Prodávat ji je nesmysl. 3.) Střelnice nás stojí o poznání méně než když to byla příspěvková organizace. 4.) Je to společenský dům.
Jméno:
MICHALKOVA (Otázka vložena: dnes 10:05)
Otázka:
JAK SE MI MAŠ, MILAČKU?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:09)
Mám se ti dobře, ženo moje :)
Jméno:
Lenka (Otázka vložena: dnes 10:03)
Otázka:
Pane Michálku, co zajímavého připravujete v divadle pro mladé?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:08)
Pro skupinu M připravujeme novinku srdužení Veselé skoky. Za pár dní bude premiéra v Praze, jmenuje se to BABYBOX. Úspěšně také pokračují jednání s Jarkem Nohavicou, ale nechci to zakřiknout.
Jméno:
Josef T. Děčín (Otázka vložena: dnes 10:03)
Otázka:
Dobrý den pane řediteli co nového připravujete v divadelní sezoně?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:06)
Dobrý den. V těchto dnech dokončuji leden. A zatím z něj mám radost. Po loňském úspěchu s muzikálem Jesus Christ Superstar se například podařilo ulovit další muzikál Městského divadla Brno. Těšit se můžete i na návrat Divadla pod Palmovkou. Na březen pak chystáme skutečnou perličku: dvě představení z pera Milana Uhdeho, který bude v Děčíně osobně přítomen.

25.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 18 000 Kč

Číšníci a servírky Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Pizzerie Lužan, Náměstí Lužické č.p. 211/15, Rumburk., Požadavky: Praxe v oboru nutná, příjemné vystupování, pracovitost, spolehlivost, alespoň základní znalosti NJ, zdravotní průkaz., Kontakt: telefonicky si domluvit schůzku. Pracoviště: Ngw s.r.o. (pizzerie lužan), Náměstí Lužické, č.p. 212, 408 01 Rumburk. Informace: Lubomír Jurajda, +420 606 787 410.

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 22 000 Kč

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) Seřizovači. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, LUKRAM s.r.o., Horní Podluží 251, , Požadavky:, o středoškolské vzdělání s maturitou nebo odborné vyučení v oboru strojní nebo elektro,, o praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok,, o osobní disciplína, spolehlivost,, o manuální, mechanická zručnost,, o schopnost týmové práce a proaktivní přístup,, o znalost MS office,, opraxe v elektrotechnické výrobě výhodou., , Kontakty: , zaslání životopisu a motivačního dopisu do 1. výběrového kola. Pracoviště: Lukram s.r.o. - (sídlo), 407 57 Horní Podluží. Informace: Alexandra Zrubecká, +420 412 315 786.

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 13 200 Kč

Pomocní kuchaři Pomocní kuchaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská., Požadavky:, Vyučen v oboru, není nutná praxe, ale zájem o práci, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilita. V případě setrvání v zaměstnání bude pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou. Práce je na jednu směnu - pouze denní - 12 hodin v režimu dlouhý, krátký týden. Odměna je nastavena individuálně s plánem zapracování a vývojem odměny dle praxe, vzdělání a rychlosti zapracování. Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně každých cca 6 měsíců., Stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); dodatková dovolená 4 dny ročně (čerpá se formou víkendových team buildingových setkání); náborový příspěvek 10.000,--. Odměna bude vycházet z praxe a schopností. Podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům v dlouhodobém pracovním poměru věrnostní odměna. Individuální přístup., Kontakt: telefonicky 9:00 - 16:00, e-mailem zaslat profesní životopis. Pracoviště: Jipro-cash s.r.o. - pracoviště, 407 44 Chřibská. Informace: Igor Prokeš, +420 777 587 885.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 85 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě Kartonážní dělník/dělnice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 85 kč, mzda max. 85 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Zahrady č.p. 34, Krásná Lípa., Požadavky: Požadujeme chuť pracovat, spolehlivost, flexibilitu. Možnost zaučení. Rádi Vám vše ukážeme při osobním pohovoru., Náplň práce: Práce v týmu u lepícího stroje nebo pomocné práce u tiskového stroje případně kašírovacího stroje., Kontakt: na e-mail zaslat písemný životopis. Pracoviště: Pharming, a.s. - 03: divize zahrady, 407 47 Varnsdorf 1. Informace: Hrachová, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

PAVEL BUDÍNSKÝ - trenér BK Děčín.

Je konec! Válečníci padli a mají po sezóně

Nehoda motorkáře u Huntířova na Děčínsku
3

Motorkář zřejmě nezvládl předjíždění a skončil v příkopu

DENÍK NÁM FANDÍ: V pondělí představíme týmy z Markvartic

Děčínsko - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Děčínského deníku s projektem Deník nám fandí.

OBRAZEM: Národní park zahájil turistickou sezonu na Falkenštejnu i Růžence

České Švýcarsko - Novou turistickou sezonu zahájili oficiálně v Národním parku České Švýcarsko.

Policie kvůli smrti novorozence zadržela ženu. Dítě někdo zabil

Teplice – Policisté v sobotu v souvislosti s úmrtím novorozence, jehož tělo se našlo ve čtvrtek v kontejneru v teplické čtvrti Řetenice, zadrželi podezřelou ženu. V současné době ji vyslýchají, zatím žádné obvinění nepadlo. Informovala o tom policejní mluvčí Alena Bartošová.

AKTUALIZOVÁNO

Dálnici na Prahu u sjezdu na Doksany uzavřela nehoda. Zasahoval vrtulník

Litoměřicko - Hlavní tah byl dočasně uzavřen. Aktuálně se s opatrností jezdí jedním pruhem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT