VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ředitel Městského divadla Děčín, děčínský radní a zastupitel Petr Michálek v ONLINE rozhovoru

DĚČÍN - Dnes od 10.00 hodin jste pokládali dotazy řediteli Městského divadla Děčín, děčínskému radnímu a zastupiteli Petru Michálkovi. Rozhovor trval hodinu, poslední otázky byly přijaty v 11.00 hodin.

25.10.2007
SDÍLEJ:

Ředitel Městského divadla DěčínFoto:

Odpovězené otázky

Jméno:
Petr (Otázka vložena: dnes 10:58)
Otázka:
Slyšel jsem, že se Vstupenkou.cz jsou i problémy. Objevují se duplikátní vstupenky. Jak to řešíte?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:01)
Ano, stalo se to. U koncertu na Marii Rottrovou. Důvod: lidský faktor, obsluha. Školení proběhlo. Nemělo by se to opakovat.
Jméno:
Martina (Otázka vložena: dnes 10:51)
Otázka:
Kolik Vám je let, jste z Děčína, plánujete další děti, kde bydlíte?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:54)
Dobrý den, Martino. Je mi třicet. Jsem z Děčína, bydlíme v paneláčku, v Bynově. O dalších dětech se teď v určitých cyklech bavíme. Uvidíme, jak to dopadne. Ta představa, že by to byla zase dvojčata… :) Více popřípadě na www.petrmichalek.cz .
Jméno:
Malek (Otázka vložena: dnes 10:21)
Otázka:
Dobry den, jak to prosim vypada s parkovanim u divadla, navstevnici budou parkoviste potrebovat, jaka bude jeho kapacita? Dekuji.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:39)
Dobrý den. Ohledně parkoviště u divadla viz níže. Díky.
Jméno:
Jaroslav Kosejk (Otázka vložena: dnes 10:25)
Otázka:
Dobrý den, před časem jsem četl o zřízení kulturní komise, jejímž jste členem. Jaké sjou ejjí výstupy? Existuje nějaký dlouhodobý plán, jak kulturu v Děčíně pozvednout? Jaroslav Kosejk
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:38)
Kulturní komise vznikla před cca rokem. Její cíl i všechny výstupy /zápisy/ jsou ke stažení na www.mmdecin.cz. Už teď mohu říct, že kulturní komise jakožto poradní orgán rady napomáhá plnit cíl: více peněz do kultury. Ale nejen to. Více peněz SMYSLUPLNĚ do kultury.
Jméno:
Veronika (Otázka vložena: dnes 10:31)
Otázka:
Nepozvete do divadla nějakou oblíbenou kapelu? Třeba Chinaski nebo třeba Sámera Issu?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:36)
Chinaski i Sámer Issa by byli lepší v klubu. Do divadla zveme koncerty, u kterých nevadí, že sedíte a bar je daleko :)
Jméno:
David (Otázka vložena: dnes 10:30)
Otázka:
Jste zastánce 5. varianty dálničního přivaděče?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:35)
Jsem zastánce přeložky. Cokoli je lepší, než nic. Ať vyhraje ta varianta, která bude k lidem i životnímu prostředí nejšetrnější, která bude nejekonomičtější a která bude - to prosím neopomínejme - reálná.
Jméno:
Novotná (Otázka vložena: dnes 10:29)
Otázka:
Jak se zatím osvědčila vstupenkadecin, vyuzivaji ten system lide pro objednavani nebo to bylo k nicemu?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:33)
Osvědčila. Návštěva k dnešnímu dni: 81000. Celkem 3100 IP adres. Drobné chybičky, především komunikaci mezi jednotlivými institucemi, průběžně řešíme.
Jméno:
Jana (Otázka vložena: dnes 10:13)
Otázka:
Vadí mi, že chcete tak velké parkoviště, ať jezdí lidi do divadla autobusem nebo taxíkem. Přece nejde udělat parkoviště místo parku. Jen jste se prodral na radnici, tak si prosazujete jen své zájmy a na lidi, který přijdou o park nedbáte.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:31)
Bohužel, ne všechny protiargumenty ohledně parkoviště stojí nohama na zemi. 1.) Je-li vytýkáno, že tam divadelní autobusy nejezdily, odpovídám: protože se tam nedostaly. 2.) Je-li vytýkáno, že lidi nejezdí autobusy, odpovídám: jezdí. Po každém předplatitelském představení přistavujeme dva autobusy na dvě linky po celém Děčíně. Stojí nás to čím dál víc, přesto to zachováme. Protože chceme, aby lidé jezdili i autobusy. 3.) Spojení "parkoviště místo parku" vnímám jako nepřesné. Na invektivy o divadelním lobby pana Rosenkranze v tomto smyslu nechci reagovat. Pojďme být věcní. 4.) Na radnici jsem se neprodral, byl jsem zvolen. Suma sumárum: přijďte na setkání. Termín se včas dozvíte. Tady je malý prostor.
Jméno:
Naďa (Otázka vložena: dnes 10:26)
Otázka:
Bude zase divadelni ples pristi rok?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:27)
Nebude. Předem jsme avizovali, že jednou za sedm let :) Ale golfový v divadle zase bude!
Jméno:
Franta Veselý (Otázka vložena: dnes 10:15)
Otázka:
Jste mladý a příliš horlivý, lidi jsou na vás naštvaní kvůli tomuparkovišti. Nevadí Vám to, třeba tím ztratíte body při dalších volbách. Nebo už počítate s tím, že půjdete dojiného města?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:26)
Dobrý den. Víte, co je výhoda? Důvod, proč jsem se nechal napsat na kandidátku. Chtěl jsem podpořit pana primátora. Že to dopadlo tak, jak to dopadlo, jsem nečekal. Co z toho plyne? Svoboda. Protože se opravdu necítím svázaný tím, že za tři roky chci znovu kandidovat a vyhrát. Nikoli proto, že se budeme stěhovat. Nabídky zatím odmítám. Ale prostě proto, že chci udělat co nejvíce z toho, co jsem spolu s ostatními slíbil. To je samozřejmě odpovědnost. Tím spíš, že je nutno dělat kompromisy. K parkovišti jsem se již vyjádřil.
Jméno:
Jana (Otázka vložena: dnes 10:04)
Otázka:
Nejste moc mladý a dravý na své funkce? Máte malá dvojčata, určitě musíte zanedbávat rodinu.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:23)
Milá Jano, díky za péči. Je mi třicet. Dvojčata máme, a krásná! Indiáni říkají: nelži, nekraď a pracuj. Snažím se tím řídit. A předávat to i svým dětem. Víc nevím, jak to komentovat.
Jméno:
Jiří (Otázka vložena: dnes 10:04)
Otázka:
Jak jste mohl dopustit, aby kvůli Vašemu parkovišti přišlo město o kus parku?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:21)
Dobrý den, Jiří. Nevím o tom, že by mi patřilo nějaké parkoviště. Patrně myslíte parkoviště u divadla, které někteří lidé nazývají divadelním, byť jsem několikrát vysvětloval, že tomu tak v pravém slova smyslu není a ani být nemůže, hrajeme 10x za měsíc, od 18 do 22, říjen až červen. Šance na zaparkování se proto pro návštěvníky pouze zvyšuje. Jako podstatnější vidím řešení podle mého názoru neutěšené situace v tomto místě. Pro děti, řidiče a jistě i návštěvníky divadla. Ta debata kolem toho je znovu velmi vzrušená a leckdy bohužel postrádá racionální jádro. Se všemi, kdo podepsali onu petici, se chci mimochodem osoboně setkat. Přijmou-li mne.
Jméno:
Hans R. (Otázka vložena: dnes 10:07)
Otázka:
Dobrý dem, jsem Váš "fanoušek". Chtěl bych Vám touto cestou moc poděkovat, jak parádně děláte divadlo. Chtěl bych se ale zeptat na Střelnici. Jak jste jako Vy ODBORNÍK spokojen s jejím fungováním, tedy spíš s nefungováním, a zda Vy POLITIK neplánujete nějaké změny. Nebo jako člen ODS jste spokojen?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:16)
Dobrý den, díky za podporu. Snažíme se. Nevím, jak souvisí mé sympatizování s ODS s názorem na Střelnici. Otevřeně sám za sebe říkám: nemyslím si, že Střelnice může plnit funkci dalšího kulturního centra v Děčíně. A to ať bude v nájmu kdokoli. Myslím si to z několika důvodů, jen když se podíváte na fungování "kulturáků" jinde, uvidíte, že ty rozpaky a vzpomínky na minulost těchto objektů, kterou si vždy idealizujeme, nejsou jen u nás. Za důležité považuji: 1.) Je dobře, že Střelnice je města. 2.)Prodávat ji je nesmysl. 3.) Střelnice nás stojí o poznání méně než když to byla příspěvková organizace. 4.) Je to společenský dům.
Jméno:
MICHALKOVA (Otázka vložena: dnes 10:05)
Otázka:
JAK SE MI MAŠ, MILAČKU?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:09)
Mám se ti dobře, ženo moje :)
Jméno:
Lenka (Otázka vložena: dnes 10:03)
Otázka:
Pane Michálku, co zajímavého připravujete v divadle pro mladé?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:08)
Pro skupinu M připravujeme novinku srdužení Veselé skoky. Za pár dní bude premiéra v Praze, jmenuje se to BABYBOX. Úspěšně také pokračují jednání s Jarkem Nohavicou, ale nechci to zakřiknout.
Jméno:
Josef T. Děčín (Otázka vložena: dnes 10:03)
Otázka:
Dobrý den pane řediteli co nového připravujete v divadelní sezoně?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:06)
Dobrý den. V těchto dnech dokončuji leden. A zatím z něj mám radost. Po loňském úspěchu s muzikálem Jesus Christ Superstar se například podařilo ulovit další muzikál Městského divadla Brno. Těšit se můžete i na návrat Divadla pod Palmovkou. Na březen pak chystáme skutečnou perličku: dvě představení z pera Milana Uhdeho, který bude v Děčíně osobně přítomen.

25.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 15 000 Kč

Účetní všeobecní účetní asistent. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: U Plovárny 45/5, Děčín, 405 05, , Poznámka k volnému místu: , Středoškolské vzdělání ekonomického směru - účetnictví, zpracování prvotních účetních dokladů včetně jejich zadávání do účetních programmů, schopnost pracovat v Microsoft office, ochota učit se, vhodné jako přivýdělek na mateřské, pro důchodce, , Kontakt: Michaela Švarcová tel. 603 276 996 ( pracovní dny od 10.00 hod. do 15.00 hod.), e-mail michaela.svarcova@email.cz. Pracoviště: Admitax s.r.o.( 1. provozovna), U Plovárny, č.p. 45, 405 02 Děčín 2. Informace: Michaela Švarcová, +420 603 276 996.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební klempíři 20 000 Kč

Stavební klempíři Klempíř. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky:, ŘP- sk B výhodou., Kontakt: telefonicky 412 335 486, popř. e-mailem: rumburk@morafis.cz. Pracoviště: Morafis-sever, spol. s r.o., Lipová, č.p. 1139, 408 01 Rumburk. Informace: Petr Čižmárik, +420 412 335 486.

Informační technologie - Informační technologie Technici počítačových sítí 16 500 Kč

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií Instalační technik. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Varnsdorf., Požadujeme:, ŘP - sk. B výhodou, Náplň práce: , výstavba a servis bezdrátových , metalických a optických sítí., Kontakt:, telefonicky Po - Pá 8:00 - 18:00, popř. e-mailem. Pracoviště: Výběžek.net, s.r.o., Pražská, č.p. 663, 407 47 Varnsdorf 1. Informace: Petr Rybníček, +420 777 722 714.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 22 140 Kč

Učitelé na 2. stupni základních škol Učitelé na 2. stupni základních škol. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22140 kč, mzda max. 29500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Základní škola,, Tyršova č.p. 302, Dolní Postevna., , Požadavky: , Upřednostňovaná aprobace na 2. stupni - matematika, fyzika, angličtina., , Kontakt: e-mailem. Pracoviště: Základní škola dolní poustevna, okres děčín, Tyršova, č.p. 302, 407 82 Dolní Poustevna. Informace: Olga Diessnerová, +420 606 485 140.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Dnes už je Ronnymu lépe. Čelist mu drží pohromadě fixační dráty, které bude muset mít několik týdnů.
18

Týraný pes Ronny z útulku se dočkal nového domova

České Švýcarsko
19

Teplo a sucho ničí lesy Českého Švýcarska. Svědčí kůrovci, který je likviduje

Jezero Chmelař zamořily sinice. Hygienici vyhlásili zákaz koupání

Úštěk -  Letní idylka u Chmelaře pro mnohé lidi skončila. Ten kdo nechce riskovat zdravotní potíže, měl by se podle hygieniků vodě v úštěckém jezeře raději vyhnout.

Zloděj z Rumburska skončil ve vazbě. Vybral bankovní účet, ukradl i motorku

Rumburk - Ve vazební věznici skončil zloděj, který má na svědomí více trestných činů na Rumbursku.

V soutěži Informační centrum roku bojují i infocentra z okresu

Děčínsko - Několik informačních center z Děčínska se přihlásilo do celorepublikové soutěže Informační centrum 2018.

Podvodný prodejce mobilů přes internet napálil 160 lidí z celé republiky

Ústecký kraj - Podvodník z Teplic nabízel mobily, lidem je nedodal. Hrozí mu až 8 let vězení.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT