Zabalené vánoční dárky zmizely, někdo je ukradl z auta

Varnsdorf – Pokažené Vánoce měla žena, která se přímo na Štědrý den obrátila na varnsdorfské policisty. Někdo jí totiž z auta ukradl zabalené vánoční dárky. Auto zaparkovala v Poštovní ulici ve Varnsdorfu 23. prosince, uzamkla ho a odešla. Když se k němu na Štědrý den dopoledne vrátila, část nadílky byla pryč. „Mezi chybějícím bylo oblečení, kosmetika a také vánoční balení zlatavého moku. Po sečtení všech položek společně s policisty došli k částce 6 070 korun,“ uvedla děčínská policejní mluvčí Petra Trypesová. Nepříjemnost policie šetří jako krádež.

Vánoční večírek stál muže v Děčíně mobil i peněženku

Děčín – Vánoční večírek vyšel draho muže z Děčínska. Večírku v Děčíně se zúčastnil před Vánoci. Při odchodu z restaurace zaplatil útratu personálu a odjel domů taxislužbou. Při placení zjistil, že mu chybí telefon značky Samsung J3 i peněženka s osobními doklady, hotovostí a platebními kartami. Chybějící věci ocenil na 5 800 korun. „Věci se snažil najít, leč bez úspěchu, a tak vánoční nepříjemnost šetří policisté v Podmoklech s ohledem na přečiny krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ sdělila policejní mluvčí Petra Trypesová.

Žena při nakupování ztratila peněženku, přišla o 45 tisíc

Děčín – Krátce před Vánoci se na policisty v Děčíně obrátila žena, která zřejmě během nakupování přišla o svou peněženku. Společně s ní přišla i o doklady, platební kartu a hotovost. Poté také zjistila, že někdo vybral peníze z bankovního účtu. „Po sečtení všech ztrát se společně s policisty dopočítali částky 44 600 korun,“ řekla policejní mluvčí Petra Trypesová. Případ policie šetří.