Česká Kamenice

Už druhý rok dluží za plastiku

Osm tisíc korun dluží už od roku 2006 muž z Kamenického Šenova ženě z České Kamenice. Ta mu předala k prodeji lepenou plastiku a on slíbil, že ji prodá. Ženě však peníze do dnešního dne nepředal. Policisté muže nyní obvinili z trestného činu podvodu. Pokud ho soud uzná vinným, může skončit za mřížemi až na dva roky.

Děčín

Svou lásku zvěčnil na vagonech

My love Klárka 2007 forever. Tímto nápis ozdobil dva železniční vagony na děčínském hlavním nádraží v noci na včerejšek neznámý pachatel. Českým drahám tak způsobil škodu za dva tisíce korun. Pokud ho policisté dopadnou, začnou ho stíhat pro trestný čin poškozování cizí věci. Za to neznámému malíři hrozí až jeden rok vězení.

Děčín

Přišel o všechny body a řídil

Pro trestný čin řízení bez řidičského oprávnění stíhají děčínští policisté muže osmadvacetiletého z Děčína. ten už v červnu přišel o všech dvanáct trestných bodů a následně i o řidičský průkaz. Přesto sedl za volant a policisté jej zadrželi před děčínským Tescem. Za jízdu bez řidičského průkazu hrozí muži až jeden rok vězení .

Rumburk

Nic neukradl, jen škodil

Škodu za zhruba deset tisíc korun způsobil neznámý zloděj, jenž se snažil vloupat do auta zaparkovaného na ulici v Rumburku.
Rozbil okénko u dveří octavie a poškodil displej navigace. Z vozu nic neukradl. Pokud ho policisté dopadnou, obviní jej z trestného činu poškozování cizí věci, za což mu hrozí až jeden rok vězení.

Děčín

Dlužnou částku za dům nezaplatil

Z trestného činu podvodu obvinili policisté muže z Jílového. V prosinci 2005 uzavřel se dvěma ženami smlouvu na koupi rodinného domu za 1.950.000 korun. Zaplatil jen 1.400.000 . Zavázal se písemně, že zbylé peníze uhradí do tří měsíců. Do dneška tak neučinil. Vzhledem k výši škody může skončit ve vězení až na osm let.

Děčín

Naloupil střešní krytinu za tisíce

Trestných činů krádeže a poškozování cizí věci se dopustil neznámý pachatel, který poškodil střešní krytinu budovy v Děčíně 6. Poté odcizil z budovy měděné svody a lišty. Domy patří společnosti ČEZ, které tak vznikla škoda 166.500 korun. Policie případ vyšetřuje a po pachateli pátrá. Za uvedené činy lze uložit trest odnětí svobody až na dva roky .