Letos v říjnu ji se svým týmem vyhrála znovu a upevnila si tak postavení jedné z nejlepších kadeřnic v naší zemi. Teplická Gabriela Kejmarová vyhrála Trend Vision Awards 2014 a bude reprezentovat Českou republiku v účesové tvorbě v Monaku.

České finále Wella Trend Vision 2014 se konalo na začátku října v rámci jubilejního dvacátého ročníku Picasso Hair Show v pražském hotelu Hilton. Vítězný teplický tým soutěžil v kategorii Color, tedy v kategorii kadeřníků a vizážistů nad třicet let. Všichni finalisté předvedli nádherné a nápadité barevné kreace. Nejlépe techniku barvení pro nejefektnější a nejsložitější odstíny vlasů zvládla Gabriela Kejmarová z Teplic.

Inspirací byly čiré křišťály lustru

Účes, který na letošní Trend Vision vyhrál.„Všichni jsme dostali stejné zadání, a to jednoduché slovní spojení: Borderline beauty, volně přeloženo jako ,hranice krásy´. Pak už jen záleželo na tom, co si pod tím každý kadeřník představí, co v tomto slovním spojení objeví," říká Gabriela Kejmarová a dodává, že ji inspiroval křišťálový lustr. „Dívala jsem se, jak se láme světlo v čirých křišťálech lustru, jak se v něm odráží, a zjistila jsem, že z pohledu, jak ho vidím já, se láme horizontálně. Napadlo mne tedy udělat modelce různobarevné melíry, které budu nanášet horizontálně, a vytvořím tak jakousi podzimní duhu. Vypadalo to skvěle," popisuje Gabriela Kejmarová.

Porotce ale nezaujal jen velmi originální a precizně vytvořený účes, ale i perfektní vizáž i styling modelky, o který se postarala vizážistka a módní návrhářka Martina Tuháčková. „Nechala jsem se inspirovat účesem, který Gábina vytvořila. Jelikož spolupracujeme už řadu let, můžeme se výborně doplňovat. Vytvářím modely nejen pro Gábininy modelky na Trend Vison, ale i pro ni samotnou. Na každou soutěž má vždy originální model, který určitým způsobem souvisí se zadáním," vysvětluje spolupráci vizážistka a módní návrhářka Martina Tuháčková.

Teplický tým odletí do Monaka

Teplický vítězný tým ve složení Gabriela Kejmarová, Martina Tuháčková a modelka Leona Ferstelová se už teď připravuje na další velkou soutěž.

Za pár týdnů se vydají do Monaka, kde budou Českou republiku reprezentovat v mezinárodním finále International Trend Vision Awards 2014, které proběhne 23. listopadu.

Vítězný teplický tým.

Zpracovala Zlata Jílková