Opět budeme měnit šest žen. První proměněnou uvidíte na stránkách severočeských Deníků 19. listopadu, kdy začne i velká soutěž. Čtenáři budou mít možnost sledovat šestici dam a vybrat tu proměnu, jež se podle nich nejvíce povedla. Hlasování začne v listopadu a skončí v únoru 2015. V této době se budou na stránkách Deníků soutěžící pravidelně objevovat.

Během ní bude také moci každý soutěžit o balíček špičkové vlasové kosmetiky Redken. Připraveno jich máme pro ty, kdo odpoví správně na soutěžní otázku a budou mít štěstí při losování, celkem šest.

Zatím na elektronickou adresu Proměn s Deníkem dorazily desítky přihlášek, a tak je jasné, že vybírat bude opět perná, ale krásná práce…

Vítězka třetích Proměn Taťana Veselá z Okrouhlé u Nového Boru (vlevo) s kolekcí fotografií od Jana Tůmy.„Jsem moc ráda a děkuji za váš zájem o Proměny. Přišlo od vás mnoho mailů, komunikujete s námi na Facebooku, hodnotíte minulé Proměny, a to nás moc těší," vzkazuje všem dámám, které náš projekt oslovuje, Jana Burdová.

Často odpovídá na otázku, jak je možné, že se žena „promění" jen na základě změny účesu a make-upu. „Tajemství je v tom, že spolu nejprve hodně mluvíme o jejích přáních, představách a touhách, o jejím životním stylu. Až když se na ženu naladím, navrhuji změnu vizáže, která vychází z ní samé. Mým cílem je, aby se cítila pro sebe i pro okolí půvabně a hlavně sama sebou. Každá žena, pokud se vnímá jako hezká, se „promění" k nepoznání. Zharmonizuje své sebevědomí, má lepší náladu a její okolí to vnímá, jako by celá zářila," vysvětluje trojnásobná držitelka titulu Kadeřník roku a Art Designérka značky Redken.

Studio, stylistka a fotograf během pouhých čtyř dnů

Proměny trvají čtyři dny. První den probíhá ve Studiu v Teplicích. „Společně se seznamujeme, navrhujeme co změnit a pracujeme s vlasy. Další den je „rozmazlovací" u naší šikovné obličejové a tělové terapeutky, která kromě ošetření doporučí i vhodný denní make- up. Tato relaxace je nutná, protože následuje perný den s profesionální stylistkou Lindou. Ten den si ženy užívají, Linda má velmi lidský přístup a nikdy nevybere kus, který by neseděl. Vše probíhá v soukromých kabinách módního domu, dámy jen zkouší a vybírají. Poslední den je nejhezčí. Je to vždy v neděli, kdy je naše Studio zavřeno a sejdeme se s fotografem Honzou Tůmou a celá proměna se nafotí. Honza pracuje citlivě, umí ženu rozesmát, a proto jsou fotky tak přirozené," popisuje průběh proměny Jana Burdová.

„Myslím, že proto je tento projekt tak úspěšný, celý můj tým přistupuje ke změně citlivě a vždy s ohledem na osobnost, se kterou spolupracuje. Prostě společně hledáme styl, ve kterém si žena řekne konečně jsem sama sebou!"dodává.

A novinky čtvrtého ročníku? Novým partnerem je značka GHD, která věnuje úžasné žehličky a fén. „Vybrali jsme ji, protože jde stejnou cestou jako my. Snaží se totiž vlasy chránit, GHD vlasové stylery jsou velmi šetrné i při každodenním použití. Těším se, až si tyto novinky při proměnách pořádně užijeme. Celý můj tým a já se moc těšíme na vaše příběhy a fotky, neodkládejte přihlášení, už za týden bude Deník vybírat první z vás," vyzývá čtenářky Jana Burdová.

Dodejme ještě, že patronkou tohoto ročníku Proměn s Deníkem je herečka Tereza Kostková, která každou proměnu zhodnotí.

„Velmi se těšíme na nové soutěžící!“ hlásí Jana Burdová a David Hora, manažer projektu.ŠEST ŽEN PROMĚNÍME v průběhu tří měsíců v teplickém kadeřnickém Studiu Jana Burdová. Šesti dámám pomůžeme cítit se lépe, ozdravíme jim vlasy a pleť, oblékneme je do překrásných šatů módního domu Van Graaf. Vyzkouší si a domů odnesou podzimní novinku od firmy GHD žehličku, která nepoškozuje vlasy. Dále na ně čeká novinka vlasové kosmetiky Redken Cerafill a pleťová kosmetika Armani. Nakonec si budou moci vyzkoušet práci modelek. V celé kráse je totiž vyfotografuje profesionální fotograf Jan Tůma.

Soutěž Proměny s Deníkem začínají v říjnu a může se do nich přihlásit každá žena, která by chtěla zažít něco extra a záleží ji nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti. Do soutěže se můžete zapojit jednoduchou formou. Stačí napsat na adresu promeny4@denik.cz. Uvést své celé jméno, bydliště, přiložit fotografii postavy a obličeje a připsat míry a konfekční velikost. Připište nám krátce svůj příběh. Pak stačí vložit se na čtyři dny do rukou profesionálů a nechat se hýčkat.

CO NA KAŽDOU VYLOSOVANOU DÁMU ČEKÁ?

• Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmu v republice ze Studia Jana Burdová

• Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu www.janaburdova.cz

• Den stylu v módním domě Van Graaf

• Luxusní žehlička vlasů GHD v hodnotě 4500 Kč

• Balíček vlasové kosmetiky Redken v hodnotě 3000 Kč

• Dekorativní kosmetika Armani

• 5 kusů fotografií od profesionálního fotografa Jana Tůmy. www.photojan.cz

CENY PRO VÍTĚZKU HLASOVÁNÍ ČTENÁŘŮ DENÍKU O NEJPOVEDENĚJŠÍ PROMĚNU:

• Zážitek oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou

• Poukaz do kadeřnického a kosmetického Studia Jana Burdová Změna stylu

• Luxusní styler fén na vlasy od GHD

• Novinka vlasové kosmeticky Redken Cerafill na obnovu růstu vlasů

Informace k soutěži pro čtenáře:

V průběhu Proměn můžete odpovídat na šest soutěžních otázek. První zveřejníme 19. listopadu, kdy představíme první proměněnou dámu. Na vylosované čtenáře čeká balíček vlasové kosmetiky Redken. Odpověď na otázku zašlete e-mailem na adresu promeny4@denik.cz a do předmětu vložte heslo SOUTĚŽ.

V průběhu Proměn můžete hlasovat o nejpovedenější proměnu na adrese promeny4@denik.cz do předmětu mailu vložte slovo HLASOVÁNÍ. Ze všech hlasujících vylosuje redakce Deníku jednoho vítěze, který získá hlavní cenu oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou. Dostane také dárky od kadeřnického Studia Jana Burdová a partnerů GHD, kosmetiky Redken a líčení Armani.

Vítěze hlasování o nejpovedenější proměnu poté uvidíte na stránkách Deníku 11. února 2015.