Ve Studiu Jana Burdová se sešli lidé, kteří společně pracovali na proměnách vzhledu šesti žen, které jsme vám představili v průběhu tří měsíců na stránkách Deníku. Proměny pro vás připravili už posedmé.

I letos jste to prožívali s námi – fandili jste, posílali své hlasy a krásné, povzbudivé komentáře. Přišel čas pogratulovat té, která se vám líbila nejvíce. Na finálovém večeru to moc slušelo všem proměněným dámám, bylo vidět, že si svůj nový vzhled udržují.  

NEJVÍC HLASŮ JSTE POSLALI KÁTĚ

Nejvíce hlasů od Vás, čtenářů Deníků, dostala Kateřina Jouglová ze Mstišova.  Naprosto zaslouženě – Káťa o sobě dokáže pochybovat ze všech šesti žen nejvíce, a zároveň je nejvíce odhodlaná to změnit a vnímat, že to, jak se cítíme, záleží jen na nás samotných.

Spolupráce se ženami a hledání stylu, ve kterém se najdou, má stále větší smysl. „Hovořím s lidmi, kteří na sebe vlivem svého životního stylu zapomněli, a cítí, že by rádi našli cestu k sobě. My jim jen pomůžeme získat chuť a odhodlání,“ říká autorka projektu Jana Burdová.

„Při práci na tomto projektu si uvědomuji, že krásu netvoříme, každý člověk má půvab v sobě a stačí ho jen objevit. Jsme průvodci touto cestou, která přivádí člověka na startovní čáru ke změnám. Není to jednoduché, na změnu vzhledu reaguje přirozeně okolí, rodina i přátelé. Někdy se stane, že žena poprvé o sobě slyší, že má krásné oči, že jí to sluší a že je hezká. Možná tomu nevěříte, podobně jako my, ale věřte mi, stává se to. Takové momenty člověka mění nejvíce,“ tvrdí na základě svých zkušeností Jana.
 
Proměny jsou v podstatě určitý druh terapie. A nejde jen o to, jak dlouho si žena svou proměnu udrží. Do konce života už bude vědět, že krása a půvab jsou její součástí. To je ta pravá proměna, odehraje se uvnitř a je navždy.

„Moc děkuji svému týmu, obavy a trému nahradila tentokrát zkušenost z minulých ročníků a kadeřnice Lea, Terka a Adéla odvedly skvělou práci. Spolu se Stylistkou Lindou Radostovou, která Proměny obléká úžasně a makeup – artistkou Janou Sůvovou z týmu Giorgio Armani byly všechny proměny opravdu povedené,“ nešetří chválou na své spolupracovníky autorka projektu.

Fotografu Milanu Stryjovi se podařilo velmi dobře na fotkách zachytit různost osobností jednotlivých žen.

Žádný podobně náročný projekt by se neobešel bez spolupráce partnerů, kterým děkujeme za ceny, které věnovali účastnicím proměny. 

Naším věrným a hlavním partnerem je Redken. Letos věnoval balíček vlasové kosmetiky všem ženám ihned po proměně – tedy mnohem dříve, než přijely na finálový večer. Kadeřníci se při úpravě účesu na slavnostní večer shodli, že byly jejich vlasy mnohem zdravější než při proměně.  

Oslava pokračovala narozeninovou párty Studia, kterému je už deset let. „Bylo skvělé mít kolem sebe tolik přátel, milých klientů a kolegů,“ měla radost Jana.

K narozeninové oslavě patří  dort, který byl výjimečný a také nějaké příjemné překvapení. Tím bylo promítnutí filmu s průřezem desetileté historie Studia Jana Burdová, který byl režijním debutem Jany Burdové. Pro někoho oživení vzpomínek, pro jiné seznámení se s historií Studia, které toho stihlo za deset let své existence víc než hodně. 

„Děkujeme všem čtenářům, kteří poslali své hlasy a také ženám, které se přihlásily do Proměn s Deníkem. Těšíme se na osmý ročník,“ dodala Jana Burdová.
 

Vítězka čtenářského hlasování: Milena Luňáková z Ústí nad Labem. Blahopřejeme, vítězka se může těšit na poukaz na proměnu ve Studiu Jana Burdová a také na luxusní Styler od Bioionic v hodnotě 4500 korun.