Degustace francouzských vín a pokrmů
KDY: Čtvrtek 13. února od 18 hodin
KDE: Zámek Děčín
ZA KOLIK: 690 Kč

Den před Valentýnem mohou milovníci francouzských specialit zamířit na děčínský zámek. V Barokním sále děčínského zámku si nejen páry mohou dopřát kulinářský zážitek a ochutnat osobitá vína francouzských nezávislých vinařů ve spojení s tradičními specialitami jednotlivých regionů Francie. Rezervace je nutná. 

Valentýnské cukrovinky
KDY: Pátek 14. února od 9 hodin
KDE: nám. Míru, Šluknov
ZA KOLIK: Zdarma

Zamilované páry mohou společně vyrazit ochutnat, nebo jednotlivě přijít pořídit pro své drahé polovičky, valentýnské cukrovinky. Jejich tradiční prodej bude probíhat přímo ve svátek zamilovaných na náměstí Míru ve Šluknově od 9 do 17 hodin.

Valentýn v Centru Pivovar
KDY: Pátek 14. února od 13 hodin
KDE: Centrum Pivovar Děčín
ZA KOLIK: Zdarma

V duchu svátku zamilovaných se v pátek 14. února ponese atmosféra v děčínském Centru Pivovar v Děčíně. Valentýn sem mohou přijít nejen zamilované páry oslavit ve 13 hodin. V prodeji budou exkluzivní srdíčka z krásnolipské čokoládovny Mana.

Kino: Judy
KDY: Pátek 14. února od 17 hodin
KDE: Kino Sněžník, Děčín
ZA KOLIK: 120 Kč

Na životopisný film, romantické drama Judy, mohou páry zamířit do děčínského Kina Sněžník. Judy Garland je fenomenální zpěvačka a úspěšná herečka, která se již od útlého věku stává miláčkem celé Ameriky. Její talent si podmaňuje miliony diváků na celém světě. Její kariéra je doslova splněným snem. Ale všechno má svou cenu. Úspěch a sláva si vybírají vysokou daň. Její život provází osamělost, jejím démonem je alkohol a závislost na lécích… 

Kino: Tenkrát podruhé
KDY: Pátek 14. února od 17 hodin
KDE: Kino DK Střelnice Rumburk
ZA KOLIK: 100 Kč

Páry, které to mají blíže do Rumburku si mohou užít romantickou komedii Tenkrát podruhé. Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to potřeba k tomu, abychom se znovu zamilovali?

Kino: Chlap na střídačku
KDY: Pátek 14. února od 17 hodin
KDE: Centrum Panorama Varnsdorf
ZA KOLIK: 130 Kč

V Centru Panorama ve Varnsdorfu budou promítat ve svátek zamilovaných českou komedii Chlap na střídačku. Již patnáct let št'astně vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá a rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální. Navrhne jí totiž, že si rozdělí péči o Jirku a udělají z něj tak chlapa na střídačku. Lenka nakonec souhlasí a obě ženy představí tento nový způsob života Jirkovi…