V Děčíně – Jalůvčí byl ve velmi krátké době postaven nový hotel Zlatá Lípa, který splňuje všechny parametry moderního a kvalitního ubytování a servisu  na evropské úrovni.

Zahraniční investor s využitím evropských finančních zdrojů na místě, kde podle starých kronik pravděpodobně stával lovecký zámeček „Waldschloss" šlechtického rodu Thunů, vystavěl ve stejném stylu (na fotografii) nový luxusní wellness hotel. Velmi pěkné zámecké pokoje byly ponechány v původním loveckém stylu. Na místě původních sklepů a koníren vznikly garáže a luxusní privátní wellness. To se pyšní krásnou a tajemnou zahradou vyvedenou v japonském ZEN stylu.

Všechny pokoje jsou stylově zařízeny masivním nábytkem, koupelny jsou obloženy mramorem, velká televize a minibar jsou samozřejmostí. Pro návštěvníky a hotelové hosty jsou připraveny restaurace, vinárna a původní vinný sklep. Místní páni z rodu Thunů sem rádi jezdili načerpat novou energii, pohostit své přátele jídlem, vínem a loveckou zábavou. V této tradici pokračuje hotel a restaurace.

Zlatá Lípa se dodnes snaží nabídnout zákazníkům jen to nejlepší. Hostům v restauraci nabízí úžasný výběr gastronomických pochoutek české i světové kuchyně, které připravili mistři šéfkuchaři. V hotelu čisté a pohodlné lůžko k odpočinku a spánku a ve vinárně pro labužníky i výběr z těch nejlepších italských, francouzských a moravských vín. K tomu ještě příjemná obsluha a milé jednání. Jedna radost tu posedět, či chvilku pobýt.

Návštěvníci a hoteloví hosté si mohou přečíst doporučení, kam vyrazit za turistikou. Ale to není vše, ve vinárně se několikrát do měsíce konají gurmánské večery. Menu je šéfkuchařem připravováno vždy na určité téma jedné z vyhlášených světových kuchyní.

Příkladem české kuchyně je oblíbená Svatomartinská husa. Znalci vína mohou ochutnávat různé ročníky vynikajících červených i bílých vín. Konají se tu rodinné oslavy, je to ideální místo pro posezení s přáteli. Avšak Zlatá Lípa hostům i návštěvníkům nabízí ještě více, než pouhý hotel a restauraci: VIP klub s výhodami, který má dnes více než tisíc členů.