Pražský výběr II. je jedním z taháků dnešního večerního programu Děčínských slavností. Managerka kapely Petra Dvořáková současnou práci kapely pro čtenáře děčínského Deníku představila.

Jaké je aktuální složení Pražský výběr II. , na co se mohou diváci děčínských městských slavností těšit?

Michael Kocáb, Zlata E.Kinská, Klaudius Kryšpín, Richard Scheufler, Glenn Proudfoot . Posluchači se mohou mimo jiné těšit nejen na nové skladby. Kompaktní kompozice celého programu s nevšedním technickým a vizuálním pojetím, které posouvá koncert do jiné, zcela originální dimenze a nabízí tak divákům nezapomenutelný zážitek.

Jaké jsou aktuální novinky okolo kapely, vydáváte desku, jedete na turné, festivaly?

Pražský výběr II. vydává koncem května své vůbec první DVD pod názvem Pražský výběr II.live. Základním kamenem DVD se stal loňský monstrózní koncert v Teplicích. Kapela je právě na jarním turné po vlastech českých i slovenských. Z těch nějvětších festivalů jsou to např. Colours of Ostrava, Mezi ploty, na Slovensku Bažant pohoda fest…..více informací si fanoušci mohou najít na našich internetových stránkách prazskyvyber2.com

Dá se říci, že bude děčínský koncert pro kapelu něčím výjimečný?

Ano, určitě dá, jelikož dva z členů kapely pocházejí ze severu Čech a moc se na vystoupení těší. Konkrétně Zlata E .Kinská pochází přímo z Děčína a Richard Scheufler z Ústí nad Labem….

Nedávno se v novinách objevily články, že jste se spojili s agenturou BEST I.A. muzikanta Petra Jandy.

Ano, změna je život, spojili jsme se především se špičkovým managmentem, který se velmi úspěšně stará mimo jiné i o kapelu Olympic a věříme, že toto spojení bude pro obě strany perspektivní záležitost.

Jaké máte ohlasy na vaše koncerty, už se fanoušci smířili s odchodem Pavlíčka a Čoka?

Začínáme už konečně mít více pozitivních ohlasů než těch negativních, kdo přijde na koncert přijde, není zklamán, ba naopak, odchází s nezapomenutelných zážitkem z nabité rockové show. Zveme proto fanoušky i všechny, kteří mají rádi kvalitní rockovou muziku.