více >>

Mezinárodní hudební festival

Akce již skončila

Přes tisíc hudebníků z celé České republiky, Německa, Polska, Slovenska i Maďarska se zúčastní už 20. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu. Hlavním pořadatelem akce, která se uskuteční od 13. do 16. června na Děčínsku, je Česká Kamenice a Svaz hudebníků České republiky.

Festival odstartuje ve čtvrtek 13. června v 18 hodin zahajovací koncert, Hudba Hradní stráže a Policie České republiky v Kostele sv. Jakuba staršího v České Kamenici. Pokračovat bude v pátek v českokamenickém domě kultury už od 9 hodin soutěží big bandů do 25 let, kdy v porotě tradičně zasedne Felix Slováček a Václav Hybš. Náměstí pak oživí vystoupení dechových orchestrů od 11.30 až do 22 hodin. Od 14 do 20 hodin koncert orchestrů proběhne také na děčínském Masarykově náměstí.
Hlavní program se chystá v sobotu v České Kamenici. Po soutěži big bandů nad 25 let, která se koná od 9 hodin v domě kultury, se chystá průvod dechových orchestrů a mažoretkových formací Českou Kamenicí. Akce začne na náměstí Míru už v 10 hodin, skončí až ve 22 hodin.

Orchestry vystoupí v sobotu od 14 hodin také na Masarykově náměstí v Děčíně a na Lužickém náměstí v Rumburku, od 15 hodin v Hřensku u kostela. V neděli od 10 hodin pak v Arnolticích.

od  13. 6.  (18:00)
do  16. 6.  (14:00)
Okres Děčín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ