více >>

Creepy Evening IV.

Akce již skončila

Král je mrtev, ať žije král! Part III.

Vážení a milí, přijďte se rozloučit se starým králem a zároveň připít na zdraví následníkovi trůnu panství Breedsdorfín!

Účinkují:
Rain
http://bandzone.cz/rain
Radostí mi je představit kejklíře z Nového Města pod Smrkem – přes obzor za Germány! Jejich vystoupení známé napříč královstvím není žádnou koninou přilepenou na botě. Pravdou jest, že věkem nejmladší již nejsou, avšak z výkonů jejich spousta zkušeností čiší a nuda je slovo trestuhodné ve spojení s jejich představením. Sláva může začít!

A New Chapter
http://bandzone.cz/anewchapter
Mladí artisté z temného panství Děčín. Obávaná a silná skupina o které se vypráví, že skrývá čaroděje. Ten prý využívá čar a kouzel a dokonce obcuje se samotným Ďáblem. Prosíme inkvizitora o prominutí ale takovou podivuhodnost musíme vidět!

Breed
bandzone.cz/breedofficial
Čest velet ceremonii, pohřbít a korunovat krále, dostávají královští loutkáři a šašci kraje Varnsdorfského. Slibují představení černého prachu pod dozorem kanonýra z východu, hadí ženy, mluvky, a šamana z dálné země imitující zvuky nelidské. Proběhne poslední rozloučení a přípitek.

No Remorse
bandzone.cz/noremorseband
Sebranka to neřestná! Žádná zvrhlost není cizí těmto komediantům od provincie Litoměřic. Jejich pán je netvor s žhnoucíma očima a zbrojnoši spravuvší mě o jeho údajné přítomnosti na ceremonii plakali a prosili o uvolnění ze služby. Vozí akrobaty, kteří, bůh nás chraň, vyluzují pazvuky drnčením na ovčí střeva. Ty prý jsou, představte si, na jakémsi dřevě upnuté… Sodoma Gomora tak, jak se sluší a patří na závěr takových to oslav!

Pohřebné 8 měďáků (4 zlatky, prostě 80,-Kč)

od  21. 4.  (19:30)
do  22. 4.  (02:30)
Zuzánkova 3143, Varnsdorf
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT