Vyhlídka Belvedér
KDY: Celoročně
KDE: Labská Stráň
ZA KOLIK: Zdarma

Milovníky přírody jistě potěší úchvatné výhledy na protější skály a kaňon Labe z vyhlídky Belvedér. Ta se nachází nedaleko malebné obce Labská Stráň. Okolní krajina vyhlídky je jako stvořená pro turistiku a cyklistiku. Skalní terasa Belveder je přístupná celoročně, z Labské Stráně se k ní lidé dostanou po červeně značené turistické stezce. V blízkosti vyhlídky je parkoviště.

Šluknovsko okolo Rožanského vrchu 
KDY: Celoročně
KDE: Šluknovsko
ZA KOLIK: Zdarma

Vydejte se přes Nové Hraběcí a Rožanský vrch do Rožan a kolem samoty Harrachov do Šluknova. Nenáročná trasa má zhruba 8 km. Začíná u železniční stanice Šluknov - zastávka a končí ve Šluknově.

Román Hezčí svět od Báry Šťastné
TIP NA KNIHU
KDE: www.albatrosmedia.cz
ZA KOLIK: 279 Kč

Hezčí svět je méně humoristický román Báry Šťastné. „Knihu jsem otevřela odpoledne, dočetla ve dvě noci. Překvapuje, otvírá, písmenka nádherně tečou a postavy jsem si uměla představit, oživly. Pro mě to je bestseller roku 2020,“ chválí čtenářka Ilona román Albatrosu /Motta. Kniha Hezčí svět je k mání na internetu za cca 300 korun. Barbora Šťastná vystudovala scénáristiku na FAMU a pracovala jako novinářka. Nyní je editorkou Paměti národa.

Jan Vojáček: umění být zdráv
TIP NA KNIHU
KDE: www.albatrosmedia.cz
ZA KOLIK: 279 Kč

Vše je propojené: Jak se chovat k vlastnímu tělu a předcházet nemocem? Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii. Umění být zdráv může ovládnout kdokoli – zjistěte, jak na to!

Fit i bez fitka
TIP NA KNIHU
KDE: www.albatrosmedia.cz
ZA KOLIK: 319 Kč

Nesportujte – hýbejte se! O smysluplném pohybu podle Miloše a Dany Škorpilových. K tomu, abyste se dostali do kondice, nepotřebujete zafuněnou posilovnu. Guru českého běhu Miloš Škorpil pro vás ve spolupráci se svou ženou Danou připravil srozumitelný návod na zlepšení fyzičky a budování síly v domácích podmínkách. Jak si rozvrhnout trénink a vyzrát na regeneraci? Co všechno můžete ke cvičení použít? A jak zlepšit svou běžeckou techniku? S racionálním přístupem k pohybu nakopnete svoje výkony a vaše tělo omládne o celé roky!

Shakes and Fidget
TIP NA HRU ONLINE
KDE: www.sfgame.cz
ZA KOLIK: Zdarma

Shakes & Fidget – The Game je webová MMORPG a mobilní hra na motivy stejnojmenného komiksu od německého vývojářského studia Playa Games. Vyberte si rasu – je vám sympatičtější elf, démon, ork, gnóm, trpaslík nebo zůstanete u člověka? Stát se můžete průzkumníkem, kouzelníkem, nájemným vrahem, druidem, válečníkem nebo třeba lovcem démonů. Se svými přáteli můžete vytvořit také vlastní cech a bojovat společně. Hra je zcela zdarma a bez reklam.