Rumkule 5 – 5 draků v trucku
KDY: pátek 2. července od 16 hodin 
KDE: Park Domu kultury Střelnice, Rumburk
ZA KOLIK: předprodej 80 Kč, na místě 100 Kč

Koncert předních českých zpěváků a muzikantů pod širým nebem míří do Rumburka. V pátek se publiku představí Dan Hůlka, Bohuš Matuš, Vlado Chmelo, Tomáš Trapl a Petr Tomeček.

Prohlédněte si výstavu 
KDY: sobota 12. července od 9 do 12 hodin 
KDE: městská knihovna Varnsdorf
ZA KOLIK: zdarma

Ladislav Košťák je mimo jiného autorem úspěšného kalendáře Varnsdorf 2021. Právě on má aktuálně výstavu svých fotografií v městské knihovně Varnsdorf. Výstavu si můžete prohlédnout zdarma v době otevírací doby knihovny

Den v růžovém Děčín
KDY: sobota 3. července od 14 hodin
KDE: Vinotéka Děčín
ZA KOLIK: od 250 Kč

Vinotéka Děčín pořádá zajímavou akci. Jedná se o pultovou degustaci perlivých vín.Všechna perlivá vína přihlášené do soutěže KRÁL VÍN České republiky 2021. Upozorňujeme milovníky vín, že na podzimních Královských koštech je nenajdou! Degustační porci vyměňujete za poukázky na víno. Pultová degustace rosé a klaretů - Pozitivně hodnocená vína přihlášená do největší soutěže růžových vín u nás JAROVÍN ROSÉ 2021. Degustační porci vyměňujete za poukázky na víno.

Zajděte do kina na V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz
KDY: neděle 4. července od 21:30
KDE: letní kino, Děčín
ZA KOLIK: 130 Kč

V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz je mrazivým příběhem plným hrůzy, smrti a neznámého zla, které šokuje i zkušené výzkumníky paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenovi. Jeden z nejnapínavějších případů jejich skutečné kariéry začal bojem o duši malého chlapce a pokračoval způsobem, kterým si ani jeden z nich nedovedl představit - historicky první obhajobou v americké historii, kde se vrah odvolával na posednutí ďáblem. Vera Farminga a Patrick Wilson se vrací jako Lorraine a Ed Warrenovi v režii Michaela Chavese (La Llorona: Prokletá žena). Herecky jim sekundují Ruairi O'Connorm Sarah Catherine Hook a Julian Hilliard. Film produkuje James Wan a Peter Safran, kteří pracovali již na předchozích dílech celkem již sedmidílné série. Ta je historicky nejúspěšnější hororovou franšízou; hlavní filmy spolu se spin-offy jako Sestra nebo Anabelle po celém světě již vydělaly přes 1,8 miliard dolarů.