Mladé Labe láká nejen děti
KDY: Sobota 28. května od 10 do 16 hodin
KDE: Smetanovo nábřeží, Děčín
ZA KOLIK: zdarma

Na návštěvníky čeká mnoho zajímavých aktivit a ukázek – složky IZS například policejní psovodi, strašidelný stan DDM se soutěžemi a prezentacemi, prodej občerstvení, zmrzliny, balonků, šperků apod., pódiová vystoupení nejen kroužků DDM a nebudou chybět ani pouťové atrakce či projížďka na koních. Na volné ploše se dále představí například Hasičský kroužek, Rybáři, Železniční modeláři, hudební kroužky, Robotický a 3D kroužek, keramika či malování na obličej, kreativní dílna a další zájmové aktivity.

Den nejen pro seniory
KDY: Neděle 29. května od 14 do 18 hodin
KDE: Smetanovo nábřeží, Děčín
ZA KOLIK: Zdarma

V rámci městských slavností proběhne v neděli akce s názvem Den nejen pro seniory. Od 14 do 15 hodin příchozí pobaví talentovaní žáci a žačky Základní umělecké školy Děčín. Od 15 hodin pak bude následovat Rogalo DC, tentokrát Martina Barta a Kristina Barta – hudební sesterské duo, Kvarte Tones a Radka Fišarová. Přijďte si užít odpoledne plné hudby.

Varnsdorf hostí den dětské radosti
KDY: Sobota 28. května od 9 do 13 hodin
KDE: Areál rekreačního rybníka Mašiňák
ZA KOLIK: Zdarma

Sobota ve Varnsdorfu bude patřit dětem. V areálu Mašiňáku pro ně bude připraven bohatý program. Na co se mohou těšit? Mobilní horolezecká stěna, nafukovací dětské centrum, lukostřelba, výtvarné dílny, záchranářský koutek, malování na obličej nebo například nízké lanové překážky. Akce bude moderovat DJ Miloš.

Českou Kamenici čeká Majáles
KDY: Pátek 27. května od 16 hodin
KDE: Česká Kamenice
ZA KOLIK: Dospělí 150 Kč, děti 100 Kč, děti do 6 let zdarma

V pátek 27. Května hostí Česká Kamenice Majáles. Těšit se můžete na Kabát Revival, ohnivou show, hudební vystoupení žáků z České Kamenice, taneční vystoupení mažoretek Daisy, připraven bude také program pro děti.

Program:
16:05 Julie Maněrová
16:35 Wagabundus Collective
16:50 Khuslen Surenkhorloo
17:05 Mažoretky Daisy
17:20 Tereza Franková
17:50 Dance C. Lock 7even
18:05 Wagabundus Collective
18:45 – 19:45 Trocha klidu
20:30- 22:00 Kabát Revival
22:05 Ohnivá show
22:30-23:30 Cruel Jokers

Prohlédněte si výstavu na zámku v Děčíně
KDY: Do konce května 
KDE: Zámecká galerie, děčínský zámek 
ZA KOLIK: Zdarma

Pokud si uděláte výlet na zámek v Děčíně, můžete si prohlédnout v Zámecké galerii výstavu výtvarných děl spolku Vincúch z Valašských Klobouk.