Robert Křešťan a Druhá tráva
KDY: Pátek 21. ledna od 19 hodin
KDE: Kino, Děčín
ZA KOLIK: 400 na místě

Robert Křesťan a Druhá Tráva po delší době znovu v Děčíně. Po povedeném letním koncertu pod širým nebem nás čeká koncert v netradičním prostředí Kina Sněžník.

Plechovanka
KDY: 23. ledna od 14 hodin
KDE: Vleký sál, DK Střelnice, Rumburk
ZA KOLIK: 100 korun

Taneční odpoledne z cyklu DK Střelnice „Kavárna pohoda“, v době od 14.00 do 18.00 hodin. Vstupenky jsou bez místa určení. Vstup se řídí platnými protipandemickými opatřeními.

Sněhová královna v ledovém království
KDY: neděle 23. Ledna od 15 hodin
KDE: Městské divadlo, Rumburk
ZA KOLIK: 100 korun

V ledovém království na konci světa žije zlá Sněhová královna, která má srdce z ledu. Jedno dne, když seprohání, jako mrazivá meluzína nad Královstvím slunce, zahlédne prince Kryštofa a nabídne mu náruč stříbrného prachu a celé království z ledu. Očarovaný Kryštof se nechá unést. Náhlé zmizení Kryštofa trápí jeho sestřičky, které se ho vydají se sněhulákem Olíkem hledat. Cestou do ledového království zažijí mnoho dobrodružství a potkají spoustu pohádkových postav. Muzikál nabitý efekty, choreografií, písněmi, výpravnými kostýmy a moderní projekcí na plátně. Uvádí Metropolitní divadlo Praha.

Sváťovo divadlo na děčínském zámku
KDY: neděle 23. Ledna od 16 hodin
KDE: Barokní sál, zámek Děčín
ZA KOLIK: 80 nebo 50 korun

Loutková pohádka Sněhurka a sedm trpaslíků v podání Sváti a Alenky Horváthových. Veselá pohádka plná písniček pobaví malé i velké diváky. Vstupenky doporučujeme rezervovat prostřednictvím internetových stránek děčínského zámku.