Čechomor akusticky
KDY: Pátek 17. července od 19.30
KDE: Jižní zahrady Zámku Děčín
ZA KOLIK: 590 Kč

Hudební skupina Čechomor míří do Děčína v akustické sestavě. Tady v pátek zahraje v jižních zahradách děčínského zámku. Koncert se uskuteční v návaznosti na nově vydaný klip „Kdyby mně tak bylo“, kde si akustické zpracování můžete poslechnout. Vstupenka stojí 590 korun.

Letní kino: Jumanji
KDY: Pátek 17. července od 21.30
KDE: Letní kino Benešov n. Pl.

V Benešově nad Ploučnicí mohou lidé v pátek po setmění zhlédnout film pod širým nebem. Od 21.30 bude letní kino promítat film Jumanji: Další level, pokračování filmu Jumanji: Vítejte v džungli! z roku 2017.

Posezení u piva s živou hudbou
KDY: Pátek 17. července od 19 do 23 hodin
KDE: Hospůdka Na hřišti SK Březiny
ZA KOLIK: 30 Kč

V Hospůdce Na hřišti SK Březiny v Děčíně lidé budou moci posedět u piva a poslechnout si živou hudbu. V pátek 17. července od 19 hodin tu zahraje k tanci a poslechu kapela Pavel a Renata. Hrát se bude na venkovní terásce. Pořadatelé doporučují rezervaci míst na telefonu 723 253 705. Vstupné stojí 30 korun.

Vražda sexem
KDY: Sobota 18. července od 17 hodin
KDE: Malé lesní divadlo, Jiřetín pod Jedlovou
Děčínský divadelní spolek Karel Čapek s komedií Vražda sexem zamíří v sobotu do Malého lesního divadla v Jiřetíně pod Jedlovou. Komedie je o muži, jenž hledá sám sebe, jeho praktické ženě a o jejich domácnosti, kterou v blázinec promění popletená tetička, hysterická pacientka i nečekaná návštěva milenky. Není pak divu, že v překvapivých zápletkách nechybí ani vražda… Představení začne o hodinu dříve, než je v Malém lesním divadle zvykem, v 17 hodin.

Záchranka v Krásné Lípě 
KDY: Sobota 18. července od 9 do 18 hodin
KDE: Křinické náměstí, Krásná Lípa

V sobotu bude na Křinickém náměstí v Krásné Lípě před Domem Českého Švýcarska stánek Záchranka, kde tým ambasadorů zájemcům představí nejen aplikaci Záchranka, ale i letní soutěž o ceny. Navíc bude možné si vyzkoušet jaké to je, pokusit se někomu zachránit život. Aplikace záchranka umožňuje přivolání pomoci jedním tlačítkem. Její největší výhodou je, že může zároveň s voláním odeslat polohu volajícího, což usnadní následný zásah. 

Chřibský rockový nálet
KDY: Sobota 18. července od 12 hodin
KDE: Náměstí, Chřibská
ZA KOLIK: Zdarma

V Chřibské si o víkendu dají dostaveníčko příznivci rockové muziky. Stejně jako loni tu proběhne Chřibský rockový nálet, který pořádá město a Gorilla Team. Vystoupí zpěvák Aleš Brichta a jeho trio, kapela VHS, The Spirits, Familia, Angelic Project, Fuck off a Maniac. Chystá se i doprovodný program, jako lukostřelba, vodní mlha, dětská dílnička či stánkový prodej.

Koncert Los Chuperos
KDY: Sobota 18. července od 18 hodin
KDE: Kulturní dům Krásná Lípa
ZA KOLIK: 50 kč

Milovníci hudebního žánru ska a reggae si přijdou v sobotu na své v Krásné Lípě. Míří sem totiž na koncert kapela Los Chuperos z České Lípy, která zahraje v amfiteátru kulturního domu. Vstupenka stojí 50 korun.

Letní kino na Zámku Děčín
KDY: Letní prázdniny
KDE: Zámek Děčín
ZA KOLIK: 100-130 Kč

Pátek 17. 7. od 21.30: Neviditelný
Sobota 18. 7. od 21.30: Scoob!
Neděle 19. 7. od 21.30: Vlastníci

Live Rock fest Varnsdorf
KDY: Pátek 17. a sobota 18. července
KDE: Koupaliště Varnsdorf
ZA KOLIK: Zdarma / 100 kč
O víkendu 17. – 18. července měl na koupališti ve Varnsdorfu proběhnout tradiční benefiční festival HelpFest Varnsdorf. Ten však pořadatelé byli nuceni přesunout na příští rok, a tak místo něj proběhne náhradní festiválek Live Rock Fest. V pátek se návštěvníci mohou těšit na sraz mániček, kde k pivu a tanci zahrají VšecekPísek. Vstup je zdarma. V sobotu pak vystoupí od 15 hodin Kdotořek, Powčerejšku, Bum, Smashing Dumplings, Deaf&Dumb, Halalí, Kaar, Pikodeath a Fatal Punishment v tomto pořadí. Vstupenka stojí 100 korun.